اخبار

1398/10/17

سپهبد سلیمانی مالک اشتر انقلاب و مدافع حریم اسلام بود

مراسم بزرگداشت سپهبد شهيد قاسم سليماني و ابومهدی المهندس و همراهانشان در تراکتورسازي تبريز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سراسر کشور و با ورود پيکر مطهر سردار سرافراز اسلام ، شهيد حاج قاسم سليماني، ابو مهدي المهندس و همرزمان با وفاي ايشان به ميهن اسلامي، مجلس بزرگداشتي در محل حسينيه شهداي تراکتورسازي تبريز، با شکوه خاص و حضور پرشور و بي نظير کارکنان شرکت های مختلف گروه صنعتی تراکتورسازي ایران و مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان برگزار گرديد .

سرهنگ صفدري فرمانده سپاه ناحيه امامت با تبيين شخصيت سردار سليماني از وي به عنوان مالک اشتر انقلاب و مدافع حريم اسلام، کشور و سرزمين هاي اسلامي ياد کرد و افزود: دشمن فکر مي کند ما فقط همين حاج قاسم را داريم، در حالي که به برکت انقلاب و خون شهدا سرزمين هاي اسلامي مملو از اين افراد مخلص و پرهيزگار است.

مسئولان و مدیران تراکتور سازی نیز دقایقی را در خصوص رشادت ها و از خود گذشتگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی صحبت و از خدا ترس بودن و عشق او به شهادت گفتند.

مراسم بزرگداشت سپهبد شهيد قاسم سليماني در اکثر کارخانجات استان نیز برگزار گردیده است.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13