اخبار

1398/04/01

سیل مهربانی همچنان ادامه دارد

تداوم كمك های مردمی به هموطنان عزیز سيل زده کشور

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پس از وقوع سیل در برخی از استان های کشور در ابتدای سال 98 و از بین رفتن خانه و کاشانه مردم این مناطق، سیل مهربانی نیز به راه افتاد و مردم عزیز کشورمان با کمک های نقدی و غیر نقدی و برپایی اردوهای جهادی به یاری هموطنان خود شتافتند.

حال پس از گذشت چند ماه و پس از فروکش کردن سیل این کمک ها همچنان ادامه دارد.

از این رو شرکت ذوب آهن اصفهان باتوجه به وضيعت مردم روستايي مناطق سيل زده خوزستان و وجود حشرات گزنده، باپيگيري حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان ذوب آهن و مركز مقاومت بسيج فولادشهر مقدار تور لازم جهت دوخت پشه بند را تهيه و به همت كاركنان كارگاه خياطي اقتصاد مقاومتي با روحيه جهادي در كمترين زمان ممكن اقدام به دوخت تعداد 300 عدد پشه بند نمودند که جهت استفاده هموطنان سيل زده به جنوب كشور اعزام خواهد شد.

سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن ضمن سركشي از شیوه روند كار در كارگاه اقتصادي از تلاش و زحمت كاركنان خدوم و زحمتكش آن تشكر و قدردانی نمودند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13