اخبار

1399/02/16
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبر داد؛

عزم کارگران بسیجی سیستان وبلوچستان برای شکست کرونا/ از برگزاری شیفت ایثار تا توزیع1500 بسته معیشتی

محمد قورزایی گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه هزار و 500 بسته معیشتی در بین کارگران آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور؛ محمد قورزایی، مسئولسازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: پس از دستور و فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در راستای تکریم خانواده‌های کارگر فعالیت خود را علاوه بر مباحث مربوط به پیشگیری از ویروس منحوس کرونا در این زمینه نیز ادامه داد.

وی بیان کرد: در این راستا حدود هزار و 500 بسته معیشتی تهیه و در بین آن دسته از کارگرانی که به علت تعطیل بودن کسب و کار متضرر شده بودند توزیع شد.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از هزار و200 بسته معیشتی به ارزش سه میلیون ریال توزیع شده، همچنین امروز نیزبا با توجه به ایام هفته کار و کارگر و با عنایت فرمانده سپاه سلمان استان 300 بسته دیگر توزیع خواهد شد که مرحله دوم این رزمایش نیز از پانزدهم ماه مبارک رمضان به بعد در دستور کار قرار می گیرد.

قورزایی با اشاره به برپایی شیفت ایثار در برخی از کارخانجات استان گفت: برای ضدعفونی کارخانجات رزمایش بیولوژیکی در سطح استان انجام شده و روزانه تمام واحدها استریل و گندزدایی می شود، همچنین تست سلامت از پرسنل کارخانجات نیز با همکاری بسیج جامعه پزشکی گرفته می شود.
 
انتهای پیام/

منبع: راه دانا

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13