اخبار

1398/07/02
بازدید از شهرک چرم تبریز

عقلمندی: صنعت چرم هم اشتغال زا و هم ارز آور است

محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در جلسه بررسی مشکلات چرم استان: صنعت چرم تبریز یک صنعت اشتغال زا و ارز آور و تاثیرگذار در عرصه اقتصاد و تجارت استان است.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شهرک چرم در جلسه بررسی مشکلات صنعت چرم استان اظهار کرد: چرمشهر تبریز قطب تولید چرم در کشور بود که با توجه به اهمیت صنعت چرم ونقش ان در ایجاد اشتغال پایدار، بایستی موانع تولید بر سر راه این صنعت مرتفع گردد.

عقلمندی گفت: صنعت چرم و کفش تبریز به عنوان صنعتی پیشینه دار در این شهر دارای مزیت های فراوان است و باید تصمیم های متناسبی با وضعیت فعلی آن اتخاذ شود تا مانع از ایجاد بحران در این صنعت شد.

ایشان در ادامه افزود: بی تردید توانمندی های تولید چرم کشور و بالاخص تبریز در عرصه تولید و صادرات محصولات ایرانی، اشتغال زایی و دیگر موفقیت ها در عرصه تولید و اقتصاد کشور قابل قبول و مورد توجه است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در پایان گفت: با توجه به اینکه صنعت چرم تبریز یک صنعت اشتغال زا و ارز آور و تاثیرگذار در عرصه اقتصاد و تجارت استان است انتظار می رود با رفع موانع و مشکلات بر سر راه این صنعت در سال 98 که سال رونق تولید نام گرفته است، هر روز شاهد توسعه و رونق این صنعت باشیم و برای رسیدن به این هدف سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در کنار تولیدکنندگان و فعالان این صنعت خواهد بود.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13