اخبار

1396/10/30
به همت بسیج کارگری و مهندسین صنعت صورت گرفت؛

فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواهران ، حامیان محصولات کرمانی می شوند

بازدید یک روزه ای از کارخانه فاستونی آسیا کرمان توسط فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواهران استان کرمان صورت گرفت ، مقرر است تا خواهران بسیجی مبلعان استفاده از کالاهای داخل استان به خصوص در صنعت نساجی باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، به همت فرمانده بسیج کارگری و مهندسین صنعت بازدید یک روزه ایی برای حوزه های مقاومت بسیج خواهران سراسر استان کرمان ترتیب داده شد تا از نزدیک با تولید پارچه و یک کارخانه کرمانی که نامی آشنا در صنعت نساجی، اما گمنام در بین مصرف کنند گان است ، آشنا گردند .

فرمانده بسیج کارگری هدف از این بازدید را اینگونه مطرح کرد و گفت : هدف از این بازید آشنا شدن خواهران بسیج با کارخانه ایی کرمان است که اوج اقتصاد مقاومتی در طی  سال در ان اجرا شده است و تلاش و مدیریت جهادی کارگران و مدیرعامل این کارخانه ، آن را از ورطه نابودی اکنون به اوج رسانده است .

وی ادامه داد : شاید کالای خارجی برند باشد و البته با کیفیت تر اما وقتی در داخل یک کالا تولید می شود اگر کمی با همتای خارجی اش فرق دارد و البته اندکی هم گرانتر است اما منه هم وطن باید آن را خریداری و  مورد استفاده قرار دهم زیرا برای هر متر تولید این پارجه ده ها کارگر ایرانی که اکثریت از شهروندان و نزدیکان خود شما هستند برای ان تلاش کرده اند ، لذا اگر ما حمایت کنیم انی نوع تولیدات را بی شک کیفیت آن هم روز به روز بهتر خواهد شد زیرا من به عنوان مصرف کننده طرح و پیشنهاد می دهم که گاهی بسیار ریز بینانه به نفع تولید کننده می شود و وی را متوجه ایراد جنس می کند و او هم به دنبال رفع ان ایراد می رود0

حسین باقری اذعان کرد : اگر من خرید نکنم و مصرف نکنم دشمن پیروز می شود ود راین جنگ اقتصادی نابرابر بر سنگرهای اقتصای این نظام چیره می شود لذا باید یاد آوری کنم که با هر خرید کالای خارجی که همتای بهتر ان در کشور وجود داردیک لگد محکم به کار گر ایرانی می زنیم و سبب و موجبات بیکاری اش را فراهم می کنیم.

خواهران بسیجی نیز از نوع پارچه تولید شده استقبال کردند و از مدیران  کارخانه خواستند تا آلبوم طرح  پارچه ایی جهت تبلیغ در جمع بسیجیان را به آنان ارائه دهد که مدیریت این واحد تولیدی نیز موافقت کرد .

انتهای پیام /ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13