اخبار

1395/06/16
مسئول سازمان بسیج کارگری کشورمطرح کرد:

قبولFATF یعنی نادیده گرفتن خون شهدا/ FATF کاپیتولاسیون مدرن است/تندیسی از دستاوردهای برجام / برجام به امیال غرب جامه ی عمل پوشاند

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور گفت: انقلاب اسلامی با هدف سرنگونی طاغوت و پیاده سازی قوانین اسلام تاسیس شد؛ چه ظلم و چه تحقیری بزرگ تر و دردآورتر از آن که غرب،خواهان تحمیل قوانینی است که نتوانسته در سایه ی 8 سال جنگ نابرابر ، آن را به ما اعمال کند؛ لذا پذیرش این خواسته ی غرب، تحریم انقلاب و ارزش های ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور بیان کرد: FATF یا خود تحریمی به یک بحث عمومی و جنجال برانگیز مبدل شده که با گذر زمان ابعاد گسترده تری در بین ملت ایران پیدا می کند و لازم است  که تا عوامل دست اندر کار اسیر قهر این ملت نگشته اند، نتیجه اعلام و در اسرع وقت به سرانجام برسد.
وی افزود: ملت ایران، مبارزه با طاغوت ، پیکار با ظلم، و سرنگونی ظالم را از امام راحل آموخته و برای این هدف والا 200 هزار شهید گلگون کفن به میهن عزیزمان هدیه کرده است، پس چگونه می توان در عصر انقلاب  FATF که فقط و فقط ظلم و تحقیر ملت شهید پرورمان است را پذیرفت؟!
اجرای fatf  در کشور یعنی نادیده گرفتن خون شهدای کشورمان.
کریمی با اشاره به این که انقلاب با هدف سرنگونی طاغوت و پیاده سازی قوانین اسلام تاسیس شد، تصریح کرد: چه ظلم و چه تحقیری  بزرگ تر و درد آورتر از آن که غرب خواهان تحمیل قوانینی است که نتوانسته  در سایه ی 8 سال جنگ نابرابر ، آن را  به ما اعمال کند؛ لذا پذیرش این خواسته غرب، تحریم انقلاب و ارزش های ماست.
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از اعتراضات اقشار مختلف در این زمان کوتاه سخن گفت و اظهار کرد: قطع به یقین این مسئله ی حیاتی در شورای عالی امنیت ملی مطرح وبا تصمیم گیری صحیح عزیزان مسئول روبرو و اجرای FATF در کشور مردود اعلام خواهد شد.
وی اذعان کرد: برای آشنایی بیشتر و درک حساسیت موضوع با تورق تاریخ می توان به این فهم رسید که موضوعات برجسته در دو سطح ساده که افتخارات و انزجارات ملت هستند تقسیم می گردند؛ دسته ی اول مسائلی ست که مرور آن ها به افتخار و غرور ملت می افزاید مانند شکوه 22 بهمن  که اوج هم بستگی و هم دلی یک ملت با دستان خالی و اندیشه ی والای رهبر کبیرمان بود و دسته ی دوم وقایعی ثبت شده ایست که جز تنفر از بیگانه حسی در ایرانیان بر نمی انگیزد؛ مانند تصویب لایحه ی کاپیتولاسیون که به موجب این قرار داد محاکمه بیگانه ظالم در کشور ممنوع بود؛ بی شک FATF از این دست سطوح تبعیت می کند و به وضوح در تضاد آشکار با مبانی اسلام و قوانین کشور است.

پذیرش خود تحریمی در جامعه ی انقلابی دور از رسالت شهداست
محمد ابراهیم کریمی با توجه به پذیرش FATF توسط بانک ملت و سپه و عدم همکاری با نهاد های ارزشمند انقلابی متذکر شد که جنگ 8 ساله ی نابرابر ما، اسما مبارزه با صدام و رسما رویارویی با جهان استکبار بود که پذیرش خود تحریمی از سوی این بانک ها عزت ملت ایران را زیر سوال می برد؛ با این تفاوت که لایحه ی کاپیتولاسیون در زمان شاه ملعون، اما FATF در جامعه انقلابی رخ داده است.
کریمی همچنین یاد آور شد : جامعه کارگری در آستانه ی برگزاری کنگره شهدا ی 95 مفتخر است که اعلام نماید ، رسالت و سیره شهدا مبارزه با ظلم و جور زمان برای دفاع از ولایت بود، پس می توان با پیامی که از خط مشی شهیدان گرفت  FATF را محکوم و خواستار رسیدگی زودتر نسبت به این معضل شد چرا که دستگاه ها و نهادهای داخلی این موضوع ننگین را رد شده می پندارند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13