اخبار

1399/07/13
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در بازدید ازشرکت سمتکو بیان کرد:

لزوم افزایش تولید و بهره وری در سال جهش تولید

دباغی در بازدید ازشرکت سمتکو (طراحی سایپا)، ضمن تاکید بر افزایش تولید و بهره وری در سال جهش تولید، خواستار جدیت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال جدید و پایدار در خطوط تولید این شرکت شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در دیدار با مهندس دلفکارمدیرعامل شرکت سمتکو ضمن تبریک انتصاب ایشان  بر لزوم افزایش و بهره وری تولید اشاره کردند و خواستار جدیت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال جدید و پایدار در خطوط تولید این شرکت شدند.

مهندس دلفکار دلفکارمدیرعامل شرکت سمتکو ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی نسبت به ارائه گزارش در خصوص افزایش 15% درصدی تولیدی از زمان مدیریت ایشان اشاره و بر توسعه تولید و افزایش خط تولید ترمز جدید برای ایران خودرو و زرین خودرو اشاره نمود.

ضمنا در این جلسه مشکل دیون سازمان تامین اجتماعی با شرکت مزبور و هماهنگی های انجام شده مرتفع و مساعدت لازم انجام پذیرفت.

در پایان این دیدار مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از خط تولید شرکت بازدید کردند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر