اخبار

1398/05/02
در شهر مقدس قم برگزار گردید

مجمع سرمربیان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

مجمع سرمربیان ( هیئت اندیشه ورز نظام تعلیم و تربیت ) سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شهر مقدس قم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مجمع سرمربیان ( هیئت اندیشه ورز نظام تعلیم و تربیت ) سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مدت دو روز و با حضور دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، استاد قشر آیت الله پیشوایی، حجت الاسلام امام پور مسئول اساتید، استادیاران و سرمربیان معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین،حجت الاسلام وکیلی مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و سایر اساتید این حوزه در شهر مقدس قم برگزار گردید.

علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ابتدا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سرمربیان در تمامی استان ها، اهم برنامه های تخصصی را برای مسئولان شرح داده و تاکید کردند: سرمربیان با کمک مسئولین سازمان ها به ترویج برنامه ها پرداخته و محتوا های گروه های صالحین باید در این راستا قرار گیرد و همچنین باید از تمام ظرفیت های سرمربیان صالحین به نحو احسنت استفاده گردد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ادامه به تشریح برنامه طرح اعتلای سازمان پرداخت و افزود: اگر این برنامه در سطح استان ها به دقت اجرا گردد می تواند بسیاری از مشکلات موجود را برطرف نماید که به نوعی هم افزایی بین اقشار مختلف در جهت حمایت از کالای ایرانی خواهد بود که  به پویایی و نشاط در مراکز تولیدی منجر خواهد شد.

ایشان در انتها به نقش روحانیت به ویژه سرمربیان در این طرح پرداخت و گفت: نقش اساسی شما فرهنگ سازی و ترویج کالای ایرانی و بهره مندی از دسترنج تولید کارگران و کارفرمایان خواهد بود.

حجت الاسلام مهدی وکیلی مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تقدیر و تشکر از اساتید و مدعوین حاظر،اهداف برنامه را اینگونه برشمردند:

1- انسجام بخشی بین ارکان صالحین در سطح کشور از بالا به پایین

2- پیاده سازی شعار سال، بالا بردن سطح تولید و حمایت از تولید ملی و ... با کمک گرفتن از برنامه های تعلیم و تربیت

3- کمک گرفتن از ظرفیت سرمربیان برای ترویج مباحث اقتصاد مقاومتی در سطح استان ها

4- اهتمام بخشیدن به برنامه های تعلیم و تربیت سازمان به ویژه صالحین

مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ادامه به اصول اساسی در برنامه های نظام تعلیم و تربیت سازمان پرداختن و بر این نکته تاکید کردند که: شعار اصلی نظام تعلیم و تربیت کمک به امر تولید و رونق آن خواهد بود و هر برنامه ای که در سطح واحد های تولیدی بر خلاف این اصل اجرا گردد، جزء برنامه های تعلیم و تربیت نخواهد بود .

حجت الاسلام وکیلی گفت: مجمع مربیان در سطح استان به عنوان اتاق فکر و هیئت اندیشه ورز تعلیم و تربیت در سطح استان است و باید از تمام ظرفیت ها ی موجود جهت پویایی برنامه ها استفاده گردد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13