اخبار

1397/11/09
شریعتمداری در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

مدیر جهادی کسی است که با فکر و اندیشه بسیجی کار کند

آیین تکریم و معارفه فرمانده بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور شریعتمداری برگزار شد و احمد غریوی به عنوان فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی,با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین,دکتر رضایی رییس کمیسیون عمران مجلس,دکتر عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور و فرماندهان تابع وزارت کار برگزار شد.

در این مراسم محمد میرابی تکریم و احمد غریوی به عنوان فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی معرفی و منصوب شدند.

دکتر شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز بهانه‌ای برای ذکر یاد و خاطره همه آنهایی است که طی صد سال مبارزات برای رسیدن به شجره طیبه مهمی به نام انقلاب اسلامی تلاش کردند و خون دادند؛ انقلابی که با سه اصل محکم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به دست حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی به پیروزی رسید و امیدوارم که سکانداری آن به دست صاحب بر حق آن حضرت ولیعصر (عج ) برسد و این بزرگترین افتخار ماست که بتوانیم نام جمهوری اسلامی ایران را در جهان زنده نگه داریم. 

وی به یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد:  پیوند بسیجیان با حضرت ولیعصر پیوندی ناگسستنی و بسیج مدرسه عشق است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج فرهنگ ارزشمندی است که می‌تواند در همه شرایط به کشور کمک کند، خاطرنشان کرد: بسیج آمادگی حضور در هر نقطه‌ای و در هر زمان همچون  زلزله، سیل و ... را دارد.

شریعتمداری تاکید کرد: ملتی که در خط اسلام ناب محمدی است باید همه افرادش بسیجی باشند چرا که ایثار و از خودگذشتگی با نام بسیج گره خورده است و مدیر جهادی کسی است که با فکر و اندیشه بسیجی کار کند و بسیجی کسی است، شور و شعور را با هم درهم آمیخته دارد و هیچ عنصر مادی نمی‌تواند جایگزین این فکر و اندیشه شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: بسیج مدرسه عشق است و می‌تواند بوی معطر و ارزشمندی را در جامعه پراکنده کند و یکی از وظایف پرافتخار من این است که در این جلسه حضور پیدا کنم.

شریعتمداری بیان کرد: اداره کشور بدون مردم مقدور نیست و این کشور باید با شانه ملت پرواز کند و قطعا توسعه و آبادانی کشور در گروی خدمت به مردم است و  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از همه در خط مقدم مبارزه با تحریم قرار دارد و باید در بخش‌های تولیدی با قدرت کار کند.

وی افزود: امروز، جامعه کارگری با مشکلاتی مواجه است  و اگر نتوانیم برای آن راه حل مناسبی پیدا کنیم با مشکل مواجه می شویم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با تاکید بر رفع گرفتاری‌های کارگران از جمله دستمزد و همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت:  نگاه بسیج به خصوص در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید نگاه به حل مشکلات جامعه باشد.

وی در ادامه با اشاره به چهل سالگی انقلاب اظهار کرد: باید با استحکام از خدمات انقلاب دفاع کنیم چرا که در 40 سال گذشته خدمات ارزنده‌ای در حوزه‌های مختلف زیربنایی ، بهداشت، اقتصاد و .... داشته‌ایم بنابراین باید بدون لکنت از خدمات انقلاب دفاع کنیم.

شریعتمداری تاکید کرد: هم‌اکنون در شرایطی قرار داریم که اخبار مثبت و خدماتی که انقلاب اسلامی انجام داده است، بازتاب خوبی داده نمی‌شود این درحالیست که اخبار منفی به سرعت و با حجم وسیعی در فضای جامعه منتشر می‌شود لذا باید بتوانیم دستاوردهای انقلاب را به خوبی به گوش همگان برسانیم.  

 در این جلسه  از خدمات ارزشمند محمد میرابی فرمانده پیشین مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و احمد غریوی به عنوان فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی معرفی شد.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13