اخبار

1396/11/15

مراسم گرامیداشت ایام دهه فجر با حضور کارکنان کارخانه سیمان اردبیل برگزار شد

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی جبهه مقاومت با حضور کارکنان کارخانه سیمان اردبیل در سالن فرهنگی فدک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری ، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی جبهه مقاومت با حضور کارکنان کارخانه سیمان اردبیل در سالن فرهنگی فدک  این شهر برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار شکر عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل عنوان کرد: انقلاب اسلامی انقلاب الهی و جهانی است و این انقلاب دشمنان زیادی دارد و استکبار جهانی در طول 40 سال انواع جنگ های سخت و نیمه سخت را برای کشورمان تحمیل کرده و آخرین حربه آنها ، جنگ اقتصادی است.

عبدی گفت: استبکار جهانی در همه جنگ های سخت و نیمه سخت مقابل دلاور مردان انقلاب اسلامی شکست خورده است و آخرین حربه آنها جنگ اقتصادی است که شما کارگران و کارمندان سربازان و سرداران واقعی مقام معظم رهبری در این برهه از تاریخ هستید.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان گفت: آنها که انقلاب کردند فرهنگ اصیل انقلابی را به همه دنیا شناساندند و شعار هیهات منا الذّله را که یادگاری از امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) می باشد در تمام دنیا طنین انداز کرده اند و وظیفه ما این است که راه آنها را ادامه دهیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد: اگر امروز استکبار جهانی نوعی جنگ اقتصادی را به راه انداخته و با آن به فکر به تزلزل انداختن ریشه‌های انقلاب است باید به اغتشاشات اخیر در کشور و ایستادگی مردم در پشت ولایت فقیه یک نگاهی بیاندازد تا بلکه به عمق عشق مردم به انقلاب و ارادت آنها به دین اسلام و پایبندی به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پی ببرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13