اخبار

1399/07/29
در استان قزوین رخ داد:

مراسم گرامیداشت نقش جامعه کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگری در هفته دفاع مقدس و با حضورکارگران، ایثارگران و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس درشرکت نیرو محرکه استان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی محرکه درهفته دفاع مقدس با حضورکارگران شرکت، ایثارگران و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و اعضای شورا حوزه درشرکت نیرومحرکه برگزار گردید.

حجت الاسلام آقا حسینی امام جمعه محمدیه و سخنران این مراسم گفت:اینکه ایران در منطقه سراسر بحران خاورمیانه دارای امنیت هم جانبه است و حتی آمریکا و سایر دشمنان نمیتوانند تزلزلی در این امنیت ایجاد کنند به برکت دفاع مقدس و خون شهدا و سید شهدای مقاومت (( سردار شهید سلیمانی )) میباشد.

وی افزود:اگر همان پشتکار و نگاه جهادی در دفاع مقدس را در صنعت بکار ببندیم خواهیم توانست در تمام زمینه های تولیدی و اقتصادی خودکفا شویم.

ایشان در ادامه افزود:اقتصاد مقاومتی نسخه نجات بخش کشور است و وظیفه صنعت گران، تولید کالای با کیفیت برای مردم میباشد.

همچنین درپایان این مراسم از مدافعان سلامت و پرسنل آتش نشانی شرکت و منتخبی از بسیجیان نمونه وکارگران مدافع حرم شرکت با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکربه عمل آمد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر