اخبار

1399/10/27
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس انجام شد:

مرمت خانه نیازمندان درشهر شیراز در قالب گروه جهادی

حوزه شهید برونسی یه عنوان اولین حوزه بسیج کارگری مختص به کارگران و استادکاران ساختمانی در کشور با توجه به تخصصشان، یک منزل نیمه مخروبه متعلق به یک خانواده نیازمند را در قالب گروه جهادی بازسازی کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید عبدالحسین برونسی سپاه بقیه الله (عج) شیراز به مدت دوروز و در قالب برنامه کمک های مؤنانه، اقدام به تعمیر و مرمت مسکن خانواده ای نیازمند درشهر شیراز نمود.

لازم به ذکر است که در این خانه یک خانواده ده نفره سکونت داشته که مشکلات زیادی داشته و برادران گروه جهادی با کاشی کردن حیاط و اتاقها و تعمیر حمام و دستشویی و ایزوگام پشت بام و...باعث خوشحالی و دعای خیر این خانواده شدند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر