اخبار

1397/06/21
دیدار مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور: بسیج کارگری آماده هرگونه همکاری با وزارت کار برای رشد اقتصاد کشور

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور,علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با دکتر انوشیروان محسنی بندپی,سرپرست وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد.
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به نوسانات ارزی و افسارگسیختگی دلار گفت: بسیج آمادگی کامل برای کمک به دولت در حوزهای قابل همکاری را دارد.
رعیتی فرد گفت: 450 هزار کارگر بسیجی در کارخانه ها و مراکز کار و تولید کشور مشغول به کار هستند که این ظرفیت،ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به حل موانع کار و تولید و همچنین رشد اقتصادی کشور است.
رعیتی فرد گفت:رزمایش شیفت ایثار در بسیج کارگری با هدف اعلام آمادگی کارگران بسیجی برای مقابله با بحران های اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد کشور برگزار می شود؛ در این رزمایش کارگران یک روز یا ساعتی از روز را در محل کارخود به صورت رایگان خدمت رسانی می کنند.
در این جلسه مطالبه برای کمک به سربازان جنگ اقتصادی در شرایط موجود و تورم و همچنین کمک به کارگران با افزایش دستمزد مورد بحث قرار گرفت.
سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی,ضمن استقبال از همکاری این وزارت خانه با بسیج کارگری گفت: ظرفیت موجود در بسیجی کارگری میتواند کمک به پیشبرد اقتصادی و مراکز کار و تولید باشد.
دکتر بندپی گفت: پیگیری رفع موانع تولید و تثبیت اشتغال کارگران را جزء اولویت های این همکاری دانست.