اخبار

1396/10/26
در حاشیه تقدیر از مدیر عامل سیکل ترکیبی مطرح شد :

منقش نمودن لباس تیم دو و میدانی به عکس سردار سلیمانی در مسابقات کارگری و کسب رتبه برتر

فرمانده پایگاه بسیج کارگری سیکل ترکیبی گفت : تیم دو میدانی این کارخانه بعد از قلع و قمع داعش لباس خود را به عکس این سردار سر افراز منقش کرد که این امر در جامعه ورزشی بسیار تاثیر گذار بود ضمن اینکه در این مسابقات رتبه اول را نیز کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، روز گذشته فرمانده بسیج کارگری کرمان به همراه سرهنگ پاداش مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان از در جلسه شورای بسیج کارگری کارخانه سیکل ترکیبی کرمان حضور پیدا کردند .

در ابتدای این جلسه محمدی  مدیر عامل کارخانه ضمن ابراز خرسندی از حضور فرمانده بسیج کارگری و مسئول بسیج ساندگی گفت: اولویت اصلی بسیج در این برحه از زمان تامین امنیت روانی کارگران و خانواده های آنان است 

وی افزود : در اغتشاشات اخیر متوجه شدیم که بدترین عامل  عدم امنیت روانی در بین مردم است لذا اگر از قبل کارگران خود را برای شرایط خاص آماده کرده باشیم او نیز خانواده و دیگر اعضای فامیل خود را برای هر اتفاقی اماه می کرد و اینگونه سر درگمی و اخبار های نادرست و غلط بین افکار عمومی جامعه دست به دست نمی شد . 

فرمانده پایگاه سیکل ترکیبی ادامه داد : امنیت روانی در بین کارگران سبب می شود تا با روحیه جدی و مقاوم تری به امر تولید و جنگ با شرایط اقتصادی  پیش روی کند و عامل موفقیت و رشد گردد .

در ادامه حسین باقری افزود :  تلاش های مدیر این واحد تولیدی هر روز پررنگ تر و چشم نواز تر است لذا همین که 3 کانکس  به مبلغ 14 میلیون تومان و اختصاص یک روز حقوق کارگران به مردم زلزله زده انجام می شود نشان از روحیه جهادی همدلی و نوع دوستی در بین اعضای کارخانه بخصوص کارگرانی است که خود  با شرایط بد اقتصادی امرار معاش می کنند .

سرهنگ پاداش نیز افزود : گرچه اغتشاشات اخیر با روحیه تخریب و تغییر  رژیم استارت خودره بود اما کشورهای عربی و غربی نتوانستند به اهداف شوم خود برسند زیرا مردم بصیر ایران با تمام مطالبات بحق خود از شرایط بد اقتصادی اما پشتیبان نظام ماندند و این فتنه را در نطفه خفه کردند .

عضو فرهنگی پایگاه سیکل ترکیبی طی یک گزارش ، گفت : برگزاری مسابقات کتاب خوانی ،مسابقات ورزشی ، نمایشگاه کتاب ، یادواره شهدا و دیدار از خانواده های شهدای کارگر از اهم برنامه های اجرایی در سه ماهه اخیر و هفته بسیج و دفاع  مقدس بوده است و ابتکاری ترین طرح کارخانه منقش نمودن لباس ورزشکاران نیروگاه سیکل ترکیبی در مسابقات کارگری بود  که سبب شد تا با کسب رتبه اول این مسابقات زیبایی این طرح را دوچندان کند .

در پایان نیز از خدمات مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان با اهدای لوح و تابلوی منقش به ذکر الله تقدیر شد .

انتهای پیام/ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13