اخبار

1395/10/18
کیانی مقدم از راهبردی سپاه الغدیر:

هدف شورای قشر بسیج کارگری، حل مسائل یا مشکلات واحد های تولیدی می باشد و این بخشی از تحقق اقتصاد مقاومتی است.

جلسه شورای قشر بسیج کارگری استان یزد با حضور کلیه اعضا در روز چهارشنبه95/10/15 از ساعت 13 الی 15 در محل سالن جلسان اداره کل تامین اجتماعی استان یزد برگزار شد

جلسه شورای قشر بسیج کارگری استان یزد با موضوع بررسی آسیب ها و تهدیدات عرصه صنعت و تولید  با حضور کلیه اعضا در روز چهارشنبه95/10/15  از ساعت 13 الی 15 در محل سالن جلسان اداره کل تامین اجتماعی استان یزد برگزار شد.

در این جلسه رییس شورای قشر بسیج کارگری بیان کرد:

مشکلات جامعه کارگری به دلیل شرایط ایجاد شده در اقتصاد بوده که بسیج کارگری به عنوان یک پشتیبان در اجرای سیاستهای دولت توان خود را در جهت همکاری و به حداقل رساندن آنها به کار می گیرد.

سید سعید رضا موسوی  ادامه داد: به واسطه همفکری در جلسات شورای قشر، را همکاری هایی در جهت کمک به حل مشکلات جامعه کار و تولید ارائه می شود که این راهکارها  بعضا توانسته مشکلات بزرگی را به حداقل رسانده یا برطرف نماید .

در ادامه کیانی مقدم نماینده راهبردی سپاه الغدیر بیان کرد: در زمان صلح وظیفه بسیج حفظ امادگی و تقویت  توان دفاعی و فرهنگی است، براساس قانون اساسی ،سپاه نهاد ی است برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی.

وی ادامه داد: هدف شورای قشر بسیج کارگری، حل مسائل یا مشکلات واحد های تولیدی می باشد و این بخشی از تحقق اقتصاد مقاومتی است.

کیانی مقدم ادامه داد باید مسائل را شناسایی کنیم و برای بر طرف کردن آن راهکار بیاوریم و طرح بنویسیم وپیگیری نماییم.

در این جلسه مدیر کل تامین اجتماعی استان و نایب رئیس شورا بیان کرد 78 درصد جمعیت استان حدود 840 هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی می باشد وتامین اجتماعی روزی دو میلیاردو سیصد میلیون تومان با بت این افراد پرداخت می نماید .و پشتوانه این سازمان خوش حسابی شرکت ها می باشد.

وی ادامه داد از بین 23000 کارگاه فعال کوچک و بزرگ، مبلغ 180 میلیارد طلبکار کارفرمایان می باشیم.

در ادامه به دکتر حجت رئیس کانون کارفرمایان استان گفت :خط اول جبهه امروز اشتغال است و ما باید در این جبهه خوب عمل کنیم.امروز نگرانم که توجه به قشر کارگر و مشکلات صنعتگر نمی شود و لازم است بسیج و سپاه در این خصوص تمرکز پیدا کرده و بر اساس مشکلات وارد شود و ریشه آنها را و برطرف کند

هر کشوری که مشکل پیدا کند به دو دلیل تورم و بیکاری است.بسیج باید نظر کارشناسی خودرا در این جبهه بدهدو ما هم اماده هر گونه همکاری می باشیم.

در ادامه هر یک از اعضا نظرات خود را مشکلات جامعه کار و تولید ارائه نمودند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر