اخبار

1398/04/10
برای سومین سال متوالی رخ داد:

همایش بزرگ و خانوادگی کارگران شهرستان فلاورجان

بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان برای سومین سال متوالی همایش بزرگ و خانوادگی کارگران را در اردوگاه کوثر سامان برگزار کرد

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان برای سومین سال متوالی همایش بزرگ  و خانوادگی کارگران این شهرستان را در اردوگاه کوثر سامان برگزار کرد.

دراین همایش فرهنگی تفریحی که با حضور 330 نفر از کارگران و خانواده های محترم آنها برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رئیسیان نماینده ولی فقیه در ناحیه فلاورجان ضمن برگزاری کلاس های سبک زندگی اسلامی برای خواهران و مسابقات فرهنگی - مذهبی از نفرات برتر این مسابقات نیز تقدیر به عمل آوردند.

شایان ذکر است در این همایش علاوه بر ارائه مطالب روز جامعه با محوریت نهضت روشنگری برای فرزندان کارگران عزیز برنامه های شاد و مهیجی اجرا شد.

توجه به خانواده ها یکی از ضرورت هایی است که مقام معظم رهبری بار ها بر آن تاکید داشتند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13