اخبار

1399/12/28
به دلیل عملکرد خوب در رفع موانع تولید؛

وزیر صمت از بسیج کارگران و کارخانجات تقدیر و تشکر کرد+تصویر

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در طرح شهید کریمی کمک به رفع موانع تولید 664 کارخانه اقدام کرده است.

​سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در طرح شهید کریمی و همچنین با حضور در ستاد "تسهیل و رفع موانع تولید استانها"  کمک به رفع مشکلات کارخانجات و مراکز تولید می کند تا چرخه اقتصاد ایران اسلامی بهتر بچرخد.

گفتنی است؛ در قالب طرح شهید کریمی ۵۷۲ کارخانه و ۷۷۱ واحد تولیدی مشکل داشتند که با تسهیل گری بسیج کارگران و کارخانجات ۶۶۴ مورد آن حل شده که اسم و مشخصات آن و اقدام صورت گرفته از طرف سازمان موجود است. این اقدام منجر به تثبیت ۵۰۶۰۰ شغل و ایجاد ۱۱۰۰۰ شغل جدید گردیده است.

‌‌‌‌‌‌‌بر همین اساس و برای پاسداشت این اقدامات، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای از اقدامات و خدمات  بسیج کارگران و کارخانجات تقدیر کرد.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر