اخبار

1396/09/04

پایگاه مقاومت بسیج امام علی (ع) کارخانه نساجی –فاستونی آسیا

پایگاه مقاومت بسیج امام علی (ع) کارخانه نساجی –فاستونی آسیا که به درخواست مدیر عامل گروه نساجی –فاستونی آسیا داده شده بود روزگذشته توسط فرمانده بسیج کارگری ،فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول و رئیس شواری عالی قشر بسیج کارگری استان کرمان در محل این کارخانه افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، پایگاه مقاومت  امام علی (ع )که به درخواست مدیر عامل گروه نساجی –فاستونی آسیا داده شده بود روزگذشته توسط فرمانده بسیج کارگری ،فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول و رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری استان کرمان در محل این کارخانه افتتاح شد .

در این مراسم احمد پور مدیر عامل کارخانه نساجی آسیا به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت امام علی (ع) در جمع مدعوین و بسیجیان گفت : امروز جنگ از خط مقدم نظامی به خط مقدم تولید رسیده است 
وی ادامه داد : واژه بسیج در همه عرصه ها ،الگوی کا ر، تلاش، مجاهدت است و کلمه ایثار ،اخلاص،و سخت کوشی را تداعی می کند .
احمد پور ادامه داد : نساجی آسیا در حال تعطیلی و ورشکستگی بود اما همین روحیه بسیجی ،و تلاش و مجاهدت بسیجی مدیران کارگران  این کارخانه سبب شد تا اکنون جزو سه برند مطرح تولید پارچه در ایران هستیم لذا ما روحیه بسجی را هر کجا که دیدیم و محقق شد د رکنار آن پیشرفت و سازندگی خود را نشان داد .
حسین باقری فرمانده بسیج کارگری استان نیز د رادامه گفت : هفته بسیج را با شیرینی ریشه کنی داعش برایمان شیرین تر شد و بر جهانیان ثابت شد که که این ریشه کنی غده سرطانی منحوس داعش تنها به دست توانای انقلاب اسلامی و سربازان ایران صورت گرفته است .
وی افزود : تفکر انقلاب اسلامی داعشی را که برای 40 سال ناامنی ساخته شده بود در عرض 6 سال ریشه کن کرد لذا اکنون همان گونه که مدافعان حرم قبور مطهر ائمه اطهار را حفظ می کنند باید اقتصاد ایران را حفظ و آن راتونمند سازند 
باقری ادامه داد : کارگر در بهره وری نقش بالای دارد و از جایگاه ویژ و کرامت انسانی والایی برخوردار است لذا اکنون شما کارخانه فاستونی آسیا را با تلاش جهادی و مدیریت صحیح رشد داده اید و الحق والانصاف از اقتصاد مقاومتی فراتر رفته و عمل کرده اید.
باقری به چند مورد از سیاست های اجرایی اقتصاد مقاومتی نیز اشاره کردو گفت : کار جهادی و عدم توجه به خستگی ،روحیه نوآوری ، به کار گیری همه ظرفیت ها و استفاده بهینه از آنها زیرا بسیج یعنی گرد آوردن و به خط کردن تمام امکانات و ظرفیت ها برای رسیدن به اهداف )،و نگاه توسعه ایی یعنی به وضع موجود راضی نبودن از یک نوع محصول به تولید چند نوع محصول  تمام نکاتی است که در پیشرفت فاستونی آسیا مورد اهمیت و توجه قرارگرفته اند .
مدیر کل اداره تعاون کار ور فاه اجتماعی نیز افزود : باید به کرمانی ها به خاطر پرورش بزرگ مردی چون حاج قاسم سلیمانی بالید که سرامد تمام نظامیان با روحیه از خود گذشتگی و ایثار است 
وی خطاب به کارگران اذعان کرد : جایگاه شما کارگران از یک وزیر و مدیر و مسول بالاتر است زیرا شما در خط مقدم تولید و جبهه اقتصادی قرا رگرفته اید و بی شک شما این جایگاه را فتح خواهید کرد و دشمنان را انگشتت به دهان نگاه خواهید داشت 
اسماعیلی ادامه داد : اقتصاد دانان دنیا با این روحیه بسیجی کارگران آینده ایران به گونه ایی پیش بینی کرده اند که تا ده سال آینده ایران از پیشرفته ترین کشور ها در عرصه اقتصاد خواهد بود .
علی اسدی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول نیز خاطر نشان کرد : دنیا متحیر و حیرت زده از تفکر و اندیشه حاج قاسم سلیمانی این بزرگ مرد تاریخ است .
وی ادامه داد :همه ساله در هفته بسیج ما بسیجی ها از اهداف در دست اجرایمان به همه گان می گوییم لذا آن صداقت و اخلاصی که حضرت اما در تشکیل این سازمان مردم محور داشت سبب شده است تا در هرجا که بسیج وارد می شود بدون شکست خارج شود  لذا هرچه دشمن سم پاشی کرد ه این نهال مخلصانه امام را ریشه کن کند نتوانست و این نهال اکنون درخت طیبه ایی گردیده که میوه اش به تمام دنیا صادر می شود و اکنون نیروهای بسیج مردمی را در عراق و سوریه و یمن به وضوح می بینیم .
اسدی افزود : سه هدف در برنامه های بسیج پیش بینی شده که به زودی آغاز و اجرا می شوند ، تیم های گشت محله محور که این تیم ها در قالب افراد 2 تا 3 نفره موتوری به دنبال تامین امنیت برای مردم خواهند ، ایجاد صندوق های قرض الحسنه که  افراد می توانند تسهیلات در یافت کنند و محروفیت زدایی و رفع مشکلات حاشیه نشینی در اطراف کرمان که این سه هدف به جد اجرا و عملیاتی خواهند شد .
وی در پایان خاطر نشان کرد : برنامه های بیان شده برای امسال پیش بینی شده اند لذا حتما در آنها پیروز خواهیم شد لذا باید یاد آور شوم که در این 38 سال از انقلاب اسلامی هیچ برنامه ایی نبوده است که بسیج و سپاه وارد شوند و موفق نشده باشند .
انتهای پیام /ر

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13