اخبار

1398/10/15
با حضور خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و بسیجیان کارگری برگزار گردید:

چهاردهمین یادواره شهداء، ایثارگران و جانبازان استان خوزستان

چهاردهمین یادواره شهداء، ایثارگران و جانبازان استان خوزستان در تالار چند منظوره شرکت فولاد خوزستان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، چهاردهمین یادواره شهداء، ایثارگران و جانبازان، و همچنین گردهمایی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید بقایی شرکت فولاد خوزستان با حضور ارزشمند خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و بسیجیان کارگری برگزار گردید.

این مراسم با حضور، مدیرعامل و مسئولین بخش های مختلف شرکت فولاد خوزستان مردم شریف و شهید پرور استان، مسئولان لشگری و کشوری و ... در تالار چند منظوره شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

مدیران عامل شرکت فولاد خوزستان، مدیران ادارات استانی و مسئولان کشوری هر یک دقایقی را به صحبت پیرامون مسائل مختلف بویژه ایثارگری های جانبازان و شهدای عزیز کشورمان پرداختند.

از بخش مختلف این برنامه میتوان به اجرای گروه سرود و تواشیح اشاره نمود که در وصف رشادت های شهدا و ایثارگران عزیز کشورمان بود.

در انتها با تقدیم هدایایی از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13