اخبار

1397/08/09
بیانیه سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به مناسبت روز 13 آبان؛

کارگران با تلاش، تحریم ها را در هم شکسته و می شکنند

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به مناسبت "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" بیانیه ای صادر کرد.

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به مناسبت "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امام خمینی(ره):
جهان باید بداند که ایران راه خود را پیدا کرده است و تا قطع منافع آمریکاى جهان‏خوار، این دشمن کینه‏ توز مستضعفین جهان، با آن مبارزه ‏اى آشتى‏ ناپذیر دارد و حوادث ایران نه تنها ما را براى لحظه ‏اى عقب نخواهد نشاند، که ملت ما را در نابودى منافع آن مصمم‏ تر خواهد کرد. ( صحیفه نور ج۱۵ص۲۸۱)

روز 13 آبان سالروز انقلاب دوم مردم ایران،روز مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است، روز شکوه و عظمت ملتی که با تمام دین خود در مقابل تمام دنیای بدخواهان ایستاد.
دشمنی شیطان بزرگ با ملت غیور ایران پررنگ تر شده و با دمیدن در بوق تحریم سعی در ارعاب و خسته کردن مردم از ایستادگی در مقابل ظلم را دارد.
جامعه کارگری ایران اسلامی همراه با سایر اقشار محکم و استوار چون کوه در مقابل شیطان بزرگ و ایاده ای منطقه ای او ایستاده و دست به دست با تقویت اتحاد ملی و با تلاش و کوشش تحریم ها را در  هم شکسته و می شکنند و نیز این بار هم در جنگ اقتصادی پوزه استکبار را به خاک می مالند.
جامعه کارگری و کارفرمایی به ملت ایران اطمینان می دهد در سال حمایت از "کالای ایرانی" تمام توان خود را برای جلوگیری از توقف چرخ صنعت بکار گیرد تا تاثیر آخرین حربه ی دشمن، کم و بی اثر گردد.
سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور
انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13