اخبار

1398/12/25
در قالب شیفت ایثار برگزار گردید:

کارگران بسیجی شرکت پلی تک سیرجان محل کار خود را ضدعفونی کردند

صبح امروز کارگران کارخانه پلی تک سیرجان با برگزاری شیفت ایثار در خارج از ساعت کاری، خطوط تولید خود را جهت قطع زنجیره رشد ویروس کوید 19 ضد عفونی کردند و سلامت را به همکاران خود هدیه دادند .

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کارگران بسیجی شرکت پلی تک سیرجان باتوجه به شیوع ویروس کرونا ولزوم مقابله بااین ویروس، با برگزاری شیفت ایثاراقدام به ضدعفونی کارخانه پلی تک سیرجان نمودند.
سرهنگ شاهمرادی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات این شهرستان نیز در راستای حمایت از کارگران بسیجی در این واحد تولیدی و شرکت لاستیک سیرجان ضمن همراهی و حضور در این واحدهای تولیدی از خطوط تولید این واحد ها بازدید و در جریان مشکلات کارگران و موانع تولید این مجموعه نیز قرار گرفت.
انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13