اخبار

1399/08/12
احمد معبودی پیشکسوت جامعه کارگری:

کارگران علی رغم وجود مشکلات پای کار نظام هستند

احمد معبودی پیشکسوت جامعه کارگری و جانباز دفاع مقدس در برنامه ای در صدا و سیمای استان همدان گفت: قشر کارگر ما با وجود مشکلات فراوانی که هم در زمان جنگ تحمیلی وهم در این زمان که در جنگ اقتصادی هستیم ، دارند همچنان پای کار نظام هستند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، حاج احمد معبودی پیشکسوت جامعه کارگری استان، جانباز70 درصد هشت سال دفاع مقدس ، از مدافعین حرم و رییس سابق شورای اسلامی کار استان در برنامه معبر چهلم سیمای استان همدان که با هماهنگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان به مناسبت هفته نکوداشت نقش جامعه کارگری وکارفرمایان در دفاع مقدس شرکت نمودگفت: کارگران قشر زحمتکشی هستند که از ابتدای انقلاب پای کار نظام هستند ونقش مهم خود را در زمان جنگ ایفا نمودند، که هم حضور در کارخانه وهم حضور در جبهه ها بود.

معبودی افزود: در زمان جنگ با توجه به شرایط جنگ خیلی از کارخانجات تعطیل شده بودند اما بسیاری از کارگران با مجاهدت های خود نگذاشتند که چرخ کارخانه ها از کار بیافتد، و با روحیه ایثار و ازخود گذشتگی و روحیه ولایتمداری که یکی از شاخصه های مهم قشر کارگری بود،کار تولید ادامه داشته و دارد.

وی افزود: قشر کارگر ما با وجود مشکلات فراوانی که هم در زمان جنگ تحمیلی وهم در این زمان که در جنگ اقتصادی هستیم ، دارند همچنان پای کار نظام هستند و در خصوص فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص جهش تولید نقش خود را ایفا می نمایند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر