اخبار

1399/11/04
در مسابقات کارگری کشور رخ داد:

کسب مدال طلای دو ومیدانی کارگران کشور توسط سید محمد موسوی نژاد

سید محمد موسوی نژاد از تیم دو ومیدانی کارگران وطن زرین استان بوشهر در مسابقات دو ومیدانی کارگران کشورموفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی این رشته شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پایان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور ( انتخابی تیم ملی ) گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان سلامت که به میزبانی  استان خوزستان در استادیوم تختی اهواز برگزار شد تیم دو ومیدانی کارگران وطن زرین(پلیمر) به عنوان نماینده استان بوشهر در این مسابقات شرکت کرد .
در پایان این مسابقات محمد موسوی نژاد با کسب مدال  طلای انفرادی در پرش طول به کار خود پایان داد.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور در هرکدام ازبخش‌های  آقایان و بانوان به صورت جداگانه و هر کدام در یک روز، در ۱۱ ماده انفرادی و ۲ ماده امدادی برگزار  شد.

مسابقات بخش آقایان باحضور  ورزشکاران ۲۹ استان  و ۳۰ تیم و در بخش بانوان نیز با حضور ورزشکاران ۱۵ استان و ۱۶ تیم (تیم میزبان در هر بخش با دو تیم مجزا) در روز های اول و دوم بهمن در استادیوم تختی اهواز برگزار گردید.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر