بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از حوزه و پایگاه های استان تهران

1401/03/25

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر حمیدرضا اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در راستای تحقق اهداف سازمان و بررسی عملکرد و پیشرفت در استان تهران، از حوزه ها، پایگاه ها و کارخانجات این استان بازدید کرد.

دکتر اله بداشتی در این برنامه از کارخانجات سایپا پرس، روغن مارگارین، دوغ آبعلی و شرکت تکاب اتصال بازدید و با مسئولان و کارگران این کارخانجات به گفت و گو پرداختند.

انتهای پیام/

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه تولید روغن زرناب دانه شمال

1401/02/29

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بازدید میدانی از کارخانه تولید روغن زرناب دانه شمال در شهرک صنعتی آمل تاکید کرد: دولت تحول بزرگ اقتصادی را آغاز کرده و همه باید کمک کنیم. ‎

دکتر اله بداشتی ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه تولید روغن، در شهرک صنعتی آمل از خط تولید و انبار بر روند بارگیری روغن شهرهای مقصد نظارت و بارنامه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه دلوسه

1401/02/29

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران، در بازدید از کارخانه شرکت دلوسه گفت: مجموعه تولیدی دلوسه آمل به عنوان یک واحد منسجم و هدفمند تولیدی قابل احترام هست و این نشان از پویایی وعلاقمندی اعضای هیات مدیره عاشق تولید وکسب وکارسالم است

وی تصریح کرد: بخش تولید و صنعت استان انصافا باید دنباله رو برنامه های موفق شرکت دلوسه به عنوان یک الگوی موفق در تولید، حفظ اشتغال، صادرات و ارز آوری برای کشور باشند  

بازدید سردار رعیتی فرد از کارخانجات مازندران

1400/03/04

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در سفر یکروزه خود به مازندران، از بخش های مختلف شرکت های بهپاک بهشهر و کارخانه نساجی مازندران در قائمشهر بازدید کرد
 
  در این بازدید که سیدجواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران وی را همراهی می کرد از بخش های مختلف شرکت بهپاک و کارخانه نساجی بازدید بعمل آمد و در یک نشست به بررسی مشکلات و رفع موانع تولید این کارخانجات پرداخته شد.

بازدید سردار خراسانی از سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

1400/02/26

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین به منظور نظارت بر روند فعالیت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و آشنایی هرچه بیشتر با برنامه ها و طرح های این سازمان، در جلسه مدیران حضور و از این سازمان بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن معرفی مدیران سازمان خلاصه ای از وظایف و عملکرد آنان را توضیح داد.

بازدید سرگرد پاسدار مختاری از کارخانه صنایع شیمیایی فارس

1399/09/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،در بازدید از کارخانه صنایع شیمیایی فارس واقع در شهرستان زرقان که با حضور سرگرد پاسدار مختاری مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس، دکتر زارع معاون اقتصاد مقاومتی دادگستری فارس، فرماندار زرقان، رییس دادگستری زرقان، رییس سازمان محیط زیست، بهزیستی، نماینده دانشکده علوم پزشکی وتنی چند از مسئولین استانی و نیز شهرستان زرقان انجام شد، بحث آلایندگی این کارخانه و تأثیرات آن بر سلامتی مردم شهرستان زرقان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران

1399/09/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران دیدار و با مدیران این شرکت ها گفت و گو  کرد.

ایشان ضمن تبریک انتصاب مهندس صفاری به مدیریت شرکت سرام آرا به افزایش و بهره وری و تولید این شرکت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید دراین شرکت ابراز امیدواری کردند.

در این بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از خط تولید شرکت بازدید و از نزدیک با کارگران مجموعه دیدار و گفت وگو کرد.

بازدید سردار رعیتی فرد از شرکت زرین رویا (مای بیبی)

1399/08/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در آستانه هفته بسیج و با برنامه ریزی بعمل آمده توسط حوزه مقاومت بسیج کارگران وکارخانجات طریق القدس شهرصنعتی کاوه استان مرکزی، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از شرکت زرین رویا تولید کننده پوشک بچه مای بیبی بازدید و به بررسی علل افزایش قیمت این محصول و خلل ایجاد شده در تولید آن پرداخت.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه برفاب

1399/07/13
بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه برفاب استان چهار محال و بختیاری

لزوم افزایش تولید و بهره وری در سال جهش تولید

1399/07/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در دیدار با مهندس دلفکارمدیرعامل شرکت سمتکو ضمن تبریک انتصاب ایشان  بر لزوم افزایش و بهره وری تولید اشاره کردند و خواستار جدیت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال جدید و پایدار در خطوط تولید این شرکت شدند.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13