حادثه تلخ و تاسف بار تصادف سرویس کارگران معدن زرند کرمان

1401/04/04

خبر حادثه تلخ و تاسف بار تصادف  سرویس کارگران معدن زرند کرمان که منجر به فوت ۳نفر از کارگران عزیزمان شد، مصیبت بار و تاسف برانگیز است.

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن عرض تسلیت درگذشت این عزیزان از خداوند متعال برای آنان رحمت الهی و برای بازماندگان نیز صبر و بردباری مسئلت دارد.

ارتباط میدانی واحدهای تولیدی و متولیان دانش؛ حلقه گمشده روند تولید دانش بنیان

1401/03/21

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین نشست کارگروه دانش و صنعت در سالن شهید سلیمانی مجتمع فرهنگی حضرت ولی‌عصر (عج) با حضور مدیرکل جامعه صنعت و علوم در وزارت علوم و تحقیقات و اساتید و مدیران دانشگاه‌های امیرکبیر، علم و صنعت، شریف، تهران، خوارزمی و سایر دانشگاه‌های صنعتی و جمعی از نخبگان صنعت از یک سو و از سوی دیگر با حضور نمایندگان و مدیران شرکت‌های تولیدی و صنعتی در صنایع های‌تک پیشران و خودروسازان و دبیر انجمن نساجی و ... برگزار شد.

حمیدرضا اله بداشتی به عنوان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور منصوب گردید

1401/02/07

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز، چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 حمیدرضا اله بداشتی جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور با حکم سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور منصوب گردید.

حمیدرضا اله بداشتی به عنوان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور منصوب گردید

1401/02/07

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز، چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 حمیدرضا اله بداشتی جانشین سازمان بسیج سازندگی کشور با حکم سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور منصوب گردید.

آمادگی سپاه برای واکسیناسیون شبانه‌روزی در کشور

1400/06/22

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  سردار علی حسین رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان از روند واکسیناسیون در مسجد سرخبنده و بانک صادرات رشت بازدید به عمل‌آورده و از چگونگی روند واکسیناسیون در این محل آگاه شد.

سردار رعیتی فرد در حاشیه این بازدید در گفت‌‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی کنترل شیوع کرونا در کشور است، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روزهای اولیه شیوع کرونا در کشور آغاز و تاکنون و باهدف کنترل این ویروس در حال اجرا است.

معادن ظرفیت‌های عظیمی دارند و می‌توانند جایگزین نفت شوند/ دولت فقر تولید کرد

1400/05/11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی بررسی چالش‌های صنعت فولاد طی سخنانی اظهار داشت: به هر حال بسیج به این مسئله ورود کرده‌است که جای این کار را هم دارد.

وی افزود: با این وضعیتی که آقای روحانی ایجاد کرده‌اند و کشور را به جای خاصی کشانده‌اند ورود بسیج مبارک است.

تالارپشتی با بیان اینکه معادن ظرفیت‌های عظیمی هستند که حتماً هم می‌تواند جایگزین نفت شوند، ادامه داد: این نمی‌شود که دولتی روی کار باشد که فقر تولید کند و ما بسته ی معیشتی توزیع کنیم.

صنعت فولاد با چالش های جدی روبرو است/ موانع تولید باید رفع شود

1400/05/11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نشست هم اندیشی بررسی چالش های صنعت فولاد کشور صبح امروز در سالن اجتماعات سازمان بسیج کارگران و. کارخانجات و با محوریت بررسی موانع تولید صنعت فولاد برگزار شد.

این نشست با حضور سردار علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، عزت الله اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن و جمعی از مدیران عامل صنایع فولادی کشور همراه بود.

حضور پرشور کارگران کشور در انتخابات

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور,سردار رعیتی‌فرد، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: کارگران کشور در انتخابات پیش رو حضور پرشور و انتخاب آگاهانه دارند، چراکه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح موجب رفع موانع تولید خواهد شد.

دستگاههای میلیاردی تولید پوشک بچه به دلیل کمبود مواد اولیه و قیمت بالای ارز خاک می خورند

1399/12/02

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در چند ماه اخیر وضعیت قیمت پوشک دچار نابسامانی‌های متعدد شده است و گرانی بی سابقه‌ای داشته است. گرانی بیش از حد این محصول و عدم توانایی کنترل قیمت‌ها توسط مسئولین تا آنجا بالا گرفت که حتی مقام معظم رهبری هم در این باره تذکر دادند.

موفق ترین دبیرخانه اشراف در پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج

1399/09/23

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به عنوان موفق ترین دبیرخانه اشراف در سطح سازمان های قشری سازمان بسیج انتخاب گردید.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13