دستمال کاغذی پاییزان کرمان چشم انتظار حمایت

کد خبر : 10375
شنبه 30 دی 1396 - 10:48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمانی بسیج کارگری کشور، روز گذشته فرمانده بسیج کارگری و مهندسین صنعت از کارخانه تولید دستمال کاغذی پاییزان بازدید کردند .  کارخانه  دستمال کاغذی پاییز ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمانی بسیج کارگری کشور، روز گذشته فرمانده بسیج کارگری و مهندسین صنعت از کارخانه تولید دستمال کاغذی پاییزان بازدید کردند .

 کارخانه  دستمال کاغذی پاییزان  در شهرک صنعتی خضراء  کرمان واقع شده است و تعداد 10 کارگردر آن  مشغول به تولید هستند .

این واحد تولیدی در یک شیفت کاری نزدیک به 5 هزار جعبه دستمال کاغذی تولید می کند ،  این کارخانه در حال حاضر با یک سوم ظرفیت به کار مشغول است و نیاز مبرم به تزریق سرمایه در گردش جهت تامین مواد اولیه دارد که اگر این تامین نقدینگی صورت بگیرد تا 30 نفر دیگر می تواند اشتغالزایی داشته باشد .

 کارخانه  پاییزان یکی از با کیفیت و مرغوبترین نوع دستمال را تولید می کند در حالی که دستگاه های نصب شده در این واحد تولیدی ساخت ایران است و به دست توانمند متخصصین  ایرانی تولید شده اند ، جعبه دستمال کاغذی این واحد تولیدی از کاغذ بدون بازیافت است ،  لذا رجحان ویژه ایی نسبت به سایر کارخانجات در حال تولید در این عرصه دارد .

در این بازدید و نیازسنجی از این واحد تولیدی ، از سوی مسئولان بسیج مقرر گردید که این واحد تولیدی جهت خرید مواد اولیه و تامین سرمایه در گردش از سوی مسئول بسیج مهندسین صنعت  کرمان به بانک انصار معرفی گردد .

انتهای پیام /ر

ارسال توسط : naseri
بازدید
دیدگاه