رصد مسائل و مشکلات جامعه کارگری استان به میزبانی شرکت شیر پگاه لرستان

رصد و احصا مشکلات جامعه کارگری استان لرستان به میزبانی شرکت شیر پگاه توسط سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان

کد خبر : 20785
پنجشنبه 9 شهریور 1402 - 02:52
جلسه

رصد و بررسی مسائل و مشکلات جامعه کارگری استان در نشستی به میزبانی پگاه لرستان

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری، طی نشستی با حضور سرهنگ پاسدار حجت اله نریمانی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان،سید فرهاد ناصری نیا مدیر کل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، منوچهر گودرزی مدیر کل اداره کل تامین اجتماعی، رامین منظمی مدیر درمان تامین اجتماعی، محمد حسین موسیوند دبیر اجرایی خانه کارگر استان و روسای شورای اسلامی کار استان لرستان به میزبانی شرکت پگاه، مسائل و مشکلات جامعه کارگری مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

🔹 در این نشست نمایندگان کارگری در شرکت‌ها، ادارات، بخش های خصوصی و سازمان‌های مختلف استان لرستان با بیان مشکلات و ارائه پیشنهادات، پیگیر ارتقاء کمی و کیفی شرایط شغلی قشر کارگر شدند.

🔹 روزبه کوشکی مدیرعامل شرکت پگاه لرستان نیز در در این نشست توجه به رفاهیات و حقوق کارگری را موجب ارتقاء بهره وری و ایجاد روحیه و نشاط کاری در کارگران توانمند این مجموعه دانست.

🔹 وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان شرکت پگاه لرستان، حضور در جمع پرسنل این مجموعه را موجب افتخار خود دانست و افزود: در مدتی که مشغول به خدمت در پگاه لرستان هستم تمام تلاشم را برای ارتقاء جایگاه شغلی، حقوقی و رفاهی پرسنل بکار گرفته‌ ام و همواره پیگیری این موارد از اولویت‌های کاری اینجانب خواهد بود.

🔹 در پایان جلسه با اهدای لوح از ۴ پرسنل تازه بازنشسته شده شرکت پگاه لرستان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در راستای شناخت مشکلات جامعه کار و تولید جلسه رصد و احصا مشکلات واحد های تولیدی استان به همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان لرستان به میزبانی شرکت شیر پگاه لرستان برگزار شد.

ارسال توسط : اکبری لرستان
بازدید
دیدگاه