حشمت الله قنبری :

شهید حاج قاسم سلیمانی، نظام سلطه را بی‌حیثیت کرد

کد خبر : 20526
چهارشنبه 31 خرداد 1402 - 11:58
حاج قاسم

پژوهشگر و استاد دانشگاههای کشور با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی، نظام سلطه را با همه ابهت پوشالی‌اش بی‌حیثیت کرد، گفت: همه زندگی شهدا سراسر معنویت و برکت است و هرگز به دنبال موقعیت اجتماعی نبودند.

حشمت الله قنبری، در سومین یادواره شهدای کارگری استان یزد و شهدای کارخانه سلک باف این شهر که با حضور استاندار و جمعی از اقشار مختلف مردم برگزار شد، افزود: نفس و نگاه شهدا به اهلش می رسد و در نسل دوم انقلاب نیز شهیدی مثل حججی ظهور پیدا می کند.

مشاور ارشد رییس بنیاد مستضعفان کشور یادآور شد: شهید فقط یکی است که خدا انتخاب و گزینش می کند و شهدایی مثل ابراهیم همت تمام نمی شود و در شهید محسن حججی متبلور می شود .

قنبری اظهار داشت : شهدایی مثل قاسم سلیمانی نیز مثل خورشیدی بود که نظام سلطه را بی حیثیت کرد و آینده خواهند گفت یک سردار ایرانی با اتصال به خداوند توانست ارتش بزرگ دنیا را نابود کند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این یادواره شهدا گفت: شهدا همه وجود خود را تقدیم انقلاب کردند و دشمنان در طول انقلاب اسلامی همواره با تمام توان خود بر علیه این نظام و انقلاب توطئه کرده و برای محو اسلام برنامه ریزی می کنند.

سردار احمد زارع کمالی افزود: دشمنانی که در داخل و خارج از اعلام براندازی هم ترسی نداشتند و با تشدید تحریم ها و بی ثبات سازی داخلی و پناه داده به منافقین و با عملیات روانی بی سابقه و جنگ ترکیبی و تهدید نظامی ، تلاش کردند انقلاب را به انزوا بکشند تا به اهداف خود برسند.

وی ادامه داد: تبعیت از مقام معظم رهبری باعث می شود نقشه های دشمنان نقش بر آب شود و باید حواسمان باشد دشمن بعد از شکستی که در سال قبل خورد، قرار نیست ما را رها کند و برای رسیدن به اهداف شوم خود که براندازی نظام مقدس اسلامی است در حال برنامه ریزی دوباره خواهد بود.

فرمانده سپاه الغدیر گفت: امسال سال انتخابات است و باید حواسمان باشد که دشمنان مشارکت حداقلی و کم را دنبال می کنند ولی مردم انقلابی و شهید پرور ما نشان داده اند که علی رغم همه هجمه های دشمنان در صحنه هایی که مورد نیاز انقلاب اسلامی بود حضور داشته ودارند .

در حاشیه این مراسم ۱۲ سری جهیزیه با همت شرکت ریسندگی سلک باف یزد به نیازمندان تقدیم و غرفه هایی از محصولات خانگی نیز دایر شده بود

ارسال توسط : روابط عمومی سا…
بازدید
دیدگاه