نشست هم اندیشی و همفکری شورای ورزش و سلامت سازمان بسيج کارگران و کارخانجات مازندران برگزار شد

کد خبر : 19336
دوشنبه 26 دی 1401 - 12:08
نشست هم اندیشی و همفکری شورای ورزش و سلامت سازمان بسيج کارگران و کارخانجات مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بسیج کارگری؛ در این دیدار حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران گفت: تقویت ارزش‌ های اسلامی و انقلابی در ورزش با مشارکت بسیج در مراکز ورزشی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی فرصتی برای تقویت تعاملات و برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های فرهنگ ...

به گزارش روابط عمومی بسیج کارگری؛ در این دیدار حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران گفت: تقویت ارزش‌ های اسلامی و انقلابی در ورزش با مشارکت بسیج در مراکز ورزشی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی فرصتی برای تقویت تعاملات و برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی به شمار می‌رود.

وی اظهار داشت : الگوگیری از شهدای ورزشکار و ورزشکاران متعهد بستری برای رشد و پیشرفت ورزشکاران و تقویت ارزش‌های دینی، اسلامی و انقلابی می‌شود و خوشبختانه ورزشکاران کارگر ما همگی با روحیه بسیجی که دارند در تعاملی میادین حتی در اعزام های خارج از کشور الگو و نمونه هستند.

لازم به ذکر است در این جلسه درخصوص چهارمین جشنواره فرهنگی و ورزشی بسیج کارگری استان به میزبانی حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان چالوس تصمیم گیری شد.

ارسال توسط : .. ..
بازدید
دیدگاه