اخبار

1401/02/17
به مناسبت روز بسیج سازندگی:

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به کارگران جهادی

دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت روز بسیج سازندگی این روز را به همه جهادگران بسیجی به ویژه کارگران جهادی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تبریک روز بسیج سازندگی به همه جهادگران بسیجی به ویژه کارگران جهادی ، 17 اردیبهشت سال 79 را روزی ماندگار در تاریخ ایران اسلامی خواند، روزی که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) جریان کار و جهاد را به سمت و سویی الهی هدایت نمود.

دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: تشکیل بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌عنوان نماد حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و مهم کشور بوده است.

ایشان با اشاره به خدمات گروه های جهادی در سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تحت عنوان کارآمدان، تولید یاران و سفیران تولید افزود: بحمدالله بسیج کارگران و کارخانجات در راستای خدمت به رونق هر چه بهتر و بیشتر تولید در کشور توانسته با نگاه به داخل و توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای درونی کشور و با فرهنگ و تفکر بسیجی و عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا در جهت تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی همچون افزایش تولید و کمک به رفع موانع تولید گام ‌های بزرگ و پر افتخاری را بردارد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن معرفی گروه های جهادی این سازمان گفت: گروه جهادی کارآمدان که متشکل از کارگران بسیجی می باشند تمام تلاش خود در راستای بهبود شرایط کار و احصاء مشکالت کارخانه توسط کارگران توانمند به کار بسته تا حداقل وابستگی به بیرون و جلوگیری از هدر رفت منابع را به دنبال داشته باشد.

گروه جهادی تولیدیاران نیز جمعی از نخبگان و متخصصان جامعه کارو تولید می باشند که گرد هم آمده اند تا با در اختیار قرار دادن امکانات و شناسایی ظرپفیت های موجود و هدایت  آن به سمت گروه های کارآمدان آنها را یاری نمایند

گروه جهادی سفیران تولید که متشکل از مدیران و کارفرمایان بسیجی و دلسوز و سفیران خدمت بی منت بوده که با حضور در جامعه و بین مردم به تشریح فعالیت های خود در کارخانه پرداخته و ضمن اشاره به زحمات شبانه روزی کارگران مردم رو به استفاده از کالای ایرانی ترغیب می کنند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13