به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان

پیام تبریک فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان

کد خبر : 19316
جمعه 23 دی 1401 - 13:01
021

امیرارسلان شهبازی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان ولادت با سعادت دخت‌ نبی‌اکرم(ص) و بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را به تمام مادران و بانوان هرمزگانی، خصوصا جامعه کاروتلاش استان‌هرمزگان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط‌عمومی و امور رسانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان، در متن این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

حضرت فاطمه الزهرا(س) نمونه‌ترین زن در تاریخ اسلام است. ایشان در همه زمینه ها الگوی مناسب و شایسته‌ای برای دختران، زنان و مادران جامعه‌ی اسلامی هستند که می‌توان با الگوبرداری از این سیره بی منتهای دخت گرامى رسول خدا(ص) به کمالی الهی رسید. 

حضرت فاطمه زهرا (س) هدیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست، جایگاه بلند او، خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است و دریای بی کران الطاف ایشان توان بیان هرجمله ای را از انسان می ستاند.

اینجانب در پایان ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت زادروز ولادت حضرت فاطمه(س) ، روز زن و مادر و همچنین تولد بنیانگدار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ، به همه مسلمانان، خاصه بانوان، مادران و دختران شایسته استان همچنین بانوان تلاشگر جامعه کاروتلاش استان، آرزومندم همگان بتوانیم با سرمشق پذیری از ذات مقدس و الهی اهل بیت علیهم السلام در زندگی خود ، از این راه بس نورانی خارج نشویم .

 

ارسال توسط : مدیریت رسانه و…
بازدید
دیدگاه