اولین جشنواره کشوری راهکارهای تسریع در رفع موانع تولید در استان مازندران برگزار می گردد

کد خبر : 19368
چهارشنبه 5 بهمن 1401 - 13:11
اولین جشنواره کشوری راهکارهای تسریع در رفع موانع تولید در استان مازندران برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران ، حسینیان مسئول سازمان - با اعلام این خبر ، افزود: رفع موانع تولید اولویت امروز کلیه دستگاه ها ، سازمان ها و نهادهای کشور بوده و مهمترین هدف برگزاری این جشنواره ارائه راهکارهایی در راستای رفع موانع پیش روی تولید و تولید ...

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران ، حسینیان مسئول سازمان - با اعلام این خبر ، افزود: رفع موانع تولید اولویت امروز کلیه دستگاه ها ، سازمان ها و نهادهای کشور بوده و مهمترین هدف برگزاری این جشنواره ارائه راهکارهایی در راستای رفع موانع پیش روی تولید و تولیدکنندگان است.

وی اضافه کرد: محورهای جشنواره در پنج خوشه صنعت ، معدن ، کشاورزی ، خدمات و صنایع دستی می باشد و هر فرد می‌تواند در هر دو محور راهکار و یا تجربه خود را برای شرکت در جشنواره ارسال نماید.

حسینیان با بیان اینکه شرکت کنندگان بتوانند به راحتی آثار خود را به جشنواره ارسال نمایند از شماره ۰۹۰۳۵۶۶۴۸۸۸ در نرم افزار ایتا خبر داد و تصريح كرد: کار آفرینان و تولید کنندگان محترم می توانند موانع موجود در فرایند تولید را به همین شماره با ذکر مشخصات کامل ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مازندران با اشاره به اینکه زمان ارسال آثار و شرکت در جشنواره تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۱ است ، اظهار داشت: محورهای جشنواره در دو بخش راهکارهای رفع موانع تولید و بهترین تجربه در رفع موانع تولید بوده که پس از اتمام زمان جشنواره در دو مرحله استانی (به تفکیک استان ها) و کشوری (محورهای برگزیده استان ها) داوری شده و به قید قرعه به محورهای برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد : این جشنواره با همت و مشارکت شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه ، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران ، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان ، سپاه کربلا استان مازندران ، اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران ، حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر و پایگاه مقاومت بسیج شهید سلیمانی ذوب آهن سوادکوه برگزار می گردد.

ارسال توسط : .. ..
بازدید
دیدگاه