بزرگترین رخداد فرهنگی جامعه کارگری
جواد کاظم زاده

سرگرد پاسدار جواد کاظم زاده فرمانده حوزه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری استان اصفهان گفت:

همزمان با حماسه بزرگ ۹دی و ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی دومین یادواره شهدای کارگری شهرستان فلاورجان به سبک کنگره شهدا در سطح کارخانجات شهرستان اجرا خواهد شد.

کاظم زاده  گفت:افتتاحیه یادواره در محل سالن همایش های شهرک صنعتی اشترجان و با سخنرانی سردار فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)  و با حضور مسئولان عالی و آحاد کارگران و در ادامه با شش برنامه در شش روز در کارخانجات سطح شهرستان ادامه خواهد یافت که پس از ایجاد شور و نشاط در روز آخر  چهاردهم دیماه اجلاسیه پایانی در  اردوگاه شهید بهشتی باغ ابریشم با اجرای برنامه های متنوع و گسترده همراه خواهد بود.

وی در ادامه گفت:انجام مسابقات ورزشی مشترک بین کارخانه ای،مسابقات فرهنگی و هنری ویژه خانواده ها و اجرای نمایشگاه دفاع مقدس و دستاوردهای صنعت شهرستان با حضور شرکت های دارای تولید ایرانی و بازدید دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم و آشنایی با کار و محصولات  ایرانی از نقاط جذاب  و امید آفرین کنگره می باشد.

عضو هیات اندیشه ورز بسیج کارگری استان عنوان کرد: حضور مسئولان کشوری در اجلاسیه مدیران عامل تولید و صنعت  و آشنایی با مشکلات واحد های تولیدی و شنیدن صحبت های مدیران عامل از برنامه های جانبی و طلایی برنامه در مدت یک هفته می باشد.

فرمانده حوزه شهید برونسی افزود:چشمه سارِ زلال زندگی با کار جلا و روشنی خواهد یافت و کارگران، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط آفرینند و شهدای کارگر  با  ایثار و پرواز عاشقانه خود، بر روز‌های ما نسیم بهشت پاشیدند اما اکنون نیاز به تراویدن عطر این شهیدان در سطح کارخانجات بیش از پیش احساس می شود و بدین منظور تمام تلاش کنگره شهدای کارگر بر به روز بودن و مفید بودن برنامه های اجرایی می باشد.

فرمانده حوزه بسیج کارگری در پایان گفت:ان شا الله با برنامه ریزی های انجام شده ستاد برگزاری کنگره شهدای کارگر برنامه های کنگره در سطح جامعه کارگری و کارخانجات   ادامه خواهد داشت و کنگره شهدای کارگر فلاورجان فصل جدیدی برای نقش آفرینی فرهنگی به روز را محیا خواهد کرد