اجلاسیه پایانی کنگره شهدای کارگر شهرستان فلاورجان برگزار گردید
حوزه بسیج شهید برونسی فلاورجان

 

به گزارش سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان اجلاسيه کنگره شهدای کارگر شهرستان فلاورجان  با حضور مسئولین و کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان در سالن اجتماعات شهید بهشتی باغ ابریشم برگزار گردید.


در ابتدای جلسه سلطانیان مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان  ضمن عرض خیر مقدم گزارش مختصری از سابقه، نوع فعالیت و نقاط قوت شرکت ارائه نمود . 

سپس دکتر معینی فرماندار و رئیس کنگره ملی ۱۴۰۰‌شهید خط شکن شهرستان فلاورجان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین ، برگزاری کنگره شهدای کارگر را نقطه عطفی در شهرستان برشمرد و گفت : جامعه کارگری کشور همیشه در صحنه حاضر بودند و دوشادوش نظام و مسئولین حرکت کردند چه در دوران دفاع مقدس که کار را رها کرده و برای دفاع به جبهه ها اعزام شدند و همچنین امروز که در جبهه جنگ نبرد اقتصادی در حال تلاش و نقش آفرینی اند . 

وی با بیان اینکه شهرستان فلاورجان دارای ۱۴۵۵ شهید ، ۲۷۰۰ جانباز و ۳۶ سردار است ادامه داد : ما هنوز نتوانستیم آنگونه که شایسته هست ادامه دهنده راه شهدا باشیم و دین خود را ادا کنیم . 

همچنین در این جلسه سردار شمشیری مشاور مقام معظم رهبری گفت : زمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ کشور مستقلی وجود نداشت . 

وی ادامه داد : کشورها یا در مستعمره آمریکا و انگلیس بودند یا در سیطره اتحادیه جماهیر شوروی. 

شمشیری با اشاره به جنگ ۳۳ روزه لبنان و درگیری در منطقه بیان کرد :  کشور ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین الگو برای رها شدن از حکومت استعماری در  تمام ملت هاست . 

مشاور مقام معظم رهبری در پایان نیز نکات نابی را از ویژگی های شخصیتی و رشادت های،سردار شهید سلیمانی بیان نمود .
تشیع شهید گمنام،اجرای گروه سرود نورالمبین و تجلیل از خانواده های شهدای کارگر از جمله برنامه‌های اجلاسیه پایانی بود.