مشکلات کارگران و کارفرمایان را کاهش خواهیم داد/ به دنبال اسلامی کردن محیط تولید هستیم

1401/04/06

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از خبرگزاری بسیج: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به عنوان بازوی سازمان بسیج مستضعفین در بخش کارگری – کارفرمایی کشور با جامعه هدف کارخانجات، معادن و شهرک‌های صنعتی، متولی اجرای ماموریت‌هایی است که منجر به ارتقاء سطح مادی و معنوی جامعه صنعت و تولید می‌شود.

ارتباط میدانی واحدهای تولیدی و متولیان دانش؛ حلقه گمشده روند تولید دانش بنیان

1401/03/21

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین نشست کارگروه دانش و صنعت در سالن شهید سلیمانی مجتمع فرهنگی حضرت ولی‌عصر (عج) با حضور مدیرکل جامعه صنعت و علوم در وزارت علوم و تحقیقات و اساتید و مدیران دانشگاه‌های امیرکبیر، علم و صنعت، شریف، تهران، خوارزمی و سایر دانشگاه‌های صنعتی و جمعی از نخبگان صنعت از یک سو و از سوی دیگر با حضور نمایندگان و مدیران شرکت‌های تولیدی و صنعتی در صنایع های‌تک پیشران و خودروسازان و دبیر انجمن نساجی و ... برگزار شد.

گردهمایی فرماندهان حوزه و پایگاه های بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ

1401/03/18

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، گردهمایی فرماندهان حوزه و پایگاه های بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مدیران سازمان و ویس کرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بیانات مقام معظم رهبری را راهگشا دانست و گفت، هر کجا که ما گوش به فرمان رهبر عزیزمان دادیم و از فرمایشات ایشان پیروی کردیم، آنجا پیروز شدیم و بر مشکلات فائق آمدیم.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه دلوسه

1401/02/29

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران، در بازدید از کارخانه شرکت دلوسه گفت: مجموعه تولیدی دلوسه آمل به عنوان یک واحد منسجم و هدفمند تولیدی قابل احترام هست و این نشان از پویایی وعلاقمندی اعضای هیات مدیره عاشق تولید وکسب وکارسالم است

وی تصریح کرد: بخش تولید و صنعت استان انصافا باید دنباله رو برنامه های موفق شرکت دلوسه به عنوان یک الگوی موفق در تولید، حفظ اشتغال، صادرات و ارز آوری برای کشور باشند  

کارگر نمونه‌ای که از دیدار با رهبر، انصراف داد! / پیغام خانواده 10میلیون نفری بازنشستگان و مستمری‌بگیران برای رهبری

1401/02/21

به تعبیر شدن یک خواب شیرین می‌مانَد. به خنکای روحبخش آب نطلبیده که نه، آبی که عمری در طلبش، سوزش عطش را با تمام وجود چشیده‌ای... شبیه حس خوب لمس جایزه‌ای است که سال‌ها برای به دست آوردنش، بی‌سروصدا تلاش کرده‌ای. شبیه حال خوب مسافر خسته اما مشتاقی که به شهر محبوبش رسیده، شبیه... حال و هوای مهمانان حسینیه‌ای که قلب ایران در آن می‌تپد، همه اینهاست اما فقط این نیست.

اله بداشتی: کارگران ستون فقرات امنیت کشورهستند

1401/02/11

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست ویدئوکنفرانسی که  با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان تشکل‌های عالی کارگری، کارفرمایی، بسیج کارگری استان‌های کشور و مدیران‌کل اجرایی که در سالن جلسات وزارت خانه برگزار گردید ضمن تشکر از حضور پرشور جامعه کارگری و کارفرمایی در راهپیمایی روز قدس، با اشاره به سخن ارزشمند امام راحل که فرمودند حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است گفت: بسیج و سپاه همیشه در کنار مردم به ویژه جامعه بزرگ کارگری بوده و از هیچ کار و کمکی در رابطه با این عزیزان دریغ نکرده است.

پیام تبریک دکتر عبدالملکی در پی انتصاب مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

1401/02/08

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در پیامی انتصاب دکتر اله بداشتی را به عنوان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13