دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد؛ و همه باید به دولت کمک کنند

1401/02/19

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از کارگران، آنان را ستون اصلی خیمه تولید خواندند و با اشاره به سه موضوع اصلیِ «لزوم افزایش فرصت‌های شغلی»، «تنظیم عادلانه رابطه کار و سرمایه» و «تأمین امنیت شغلی» کارگران گفتند: واردات بی‌رویه، خنجری به قلب «تولید ملی» و «اشتغال کارگران» است، بنابراین باید به‌صورت جدی از آن جلوگیری شود و در داخل نیز ضمن تولید محصولات با کیفیت، مردم و دستگاههای دولتی مقیّد به خرید تولیدات داخلی باشند.

متن بیانات مقام معظم رهبری به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم(۱)

فشارها و مشکلات مالی هر تولیدکننده ایرانی را تهدید می کند

1396/02/25

محمد مصدقیان پور تولید کننده نمونه کشور، درباره مبانی و مشکلاتی که بر سر راه تولیدکننگان داخلی است، گفت: بیشتر مشکلات و شرایط سختی که تولیدکنندگان ایرانی با آن مواجه هستند، مشکلات مالی و عدم بودجه کافی برای بقا در بازار ایران است. وقتی که خود به فکر راه اندازی یک تولیدی و کارگاه افتادم، فشارهای مالی به یک طرف و دیگر مشکلاتی که اعم از گرفتن مجوز و دیگر قوانین بود، ما را تهدید می کرد.

با چک و سفته های سنگین خود را در بازار نگه داشتیم

به جای حمایت از تولید داخلی سس، چوب بستنی و خلال دندان وارد می کنند

1396/02/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمدحسن آصفری، نمایندهٔ دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تحریم کالای خارجی که در داخل تولید می شود؛ گفت: اکنون کشور ما 80 میلیون جمعیت دارد که از این تعداد 40 درصد آن جوان هستند.

تقویت فرهنگ تولید و اشتغال از مهمترین برنامه های بسیج کارگری در سال جدید

1396/01/21

محمد رضا نیکنام مسئول سازمان بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار این سازمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته در استان یزد اظهار داشت :سازمان بسیج کارگری استان یزد در سالهای گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و توانسته برنامه های متعددی را با کمک اعضای خود برگزار نماید طوری که این سازمان در 3 سال متوالی جز 3 سازمان برتر کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته است و مهمترین این برنامه ها برگزاری کنگره شهدای کارگر استان بوده که باعث برکت و رشد سازمان شده است.

رأی دیوان عالی آمریکا یک دزدی بزرگ محسوب می‌شود/عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی با تقویت تولید داخلی

1395/02/05

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، نشست خبری سازمان بسیج کارگری، پیش از ظهر امروز یکشنبه، پنجم اردیبهشت ماه با حضور محمدابراهیم کریمی، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی حسینی‌منش، رئیس شورای راهبردی بسیج کارگری،سبحان علی نژاد،جانشین این سازمان و جمعی از اصحاب رسانه در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان برگزار شد.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13