موانع و مشکلات بیش از 650 کارخانه در سال جهش تولید برطرف گردید

1400/02/08

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌حسین رعیتی‌فرد، چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در آئین تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید(طرح شهید کریمی) که در شرکت فنرسازی خاور شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شعار اصلی نظام بود که در حوزه های گوناگون عینیت پیدا کرد، اما دشمن در تلاش است تا در حوزه اقتصادی کشور را به چالش بکشد.

سازمان بسیج به دنبال شناسایی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از تولید است

1400/02/08

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی اعصر امروز در آئین تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید (طرح شهید کریمی) که در شرکت فنرسازی خاور شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: ایران ظرفیت های فراوانی را برای پیشرفت و توسعه در اختیار دارد.

برگزاری شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان

1399/02/15

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، رزمایش شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات در سطح استان اصفهان برگزار گردید.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان در تشریح نحوه اجرای این طرح درکلیه کارخانجات و در کارخانه ذوب‌آهن به عنوان کارخانه صنعت مادر به صورت اختصاصی بیان کرد: در این شیفت کارگران بسیجی حوزه شهید تندگویان نسبت به جمع‌آوری ضایعات مورد نیاز فولادسازی و تکمیل پروژه‌های عقب‌افتاده شرکت اقدام کردند.

کارگران موثرترین نیروی محرکه جامعه در فرايند اقتصاد کشور می باشند/ شهید برونسی نماد کارگر در تراز انقلاب اسلامی است

1399/02/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت نهم اردیبهشت، روز بسیج کارگری، پیامی خطاب به جامعه کار و تلاش کشور صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از پالایشگاه امام خمینی(ره)

1398/02/16

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و بزرگداشت روز بسیج کارگری با حضور فرمانده سپاه استان مرکزی و مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پالایشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار شد.

مسئولان به فکر ایجاد اشتغال برای جوانان باشند

1398/02/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت روز بسیج کارگری جمعی ازکارگران واحدهای تولیدی استان لرستان با آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه شهرستان خرم آباد دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه شهرستان خرم آباد فرمودند: از همه مسئولان ذی ربط در استان می خواهم که باتلاش مضاعف به فکر ایجاد اشتغال برای جوانان باشند و دولت نیز بستر اشتغال را فراهم نماید.

ایشان اظهار داشتند: راه نجات استان از شرایط بد اقتصادی ایجاد اشتغال وسرمایه گذاری می باشد که انجام آنها عبادت است .

انتهای پیام/

صدای کارگران باید در جمع مدیران شنیده شود

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جمعی از کارگران بسیجی به همراه مدیران کل ادارات و سازمانهای متولی کار ، دبیر احزاب و تشکل های کارگری، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه شهرهمدان دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار آیت الله شعبانی ضمن تبریک هفته کارگر به کارگران زحمتکش و تجلیل از زحمات آنان  نگاه اسلام به جایگاه و ارزش کار و کوشش را بسیار مهم و رفیع دانستند .

دیدار کارگران با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری و نماینده تشکل های کارگری با حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهرستان اراک دیدار و گفت وگو کردند .

ابتدا نمایندگان تشکل های کارگری به بیان دیدگاه های خود و مشکلات کارگران و موانع پیش روی تولید پرداختند.

کارگران استان گیلان باآیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه استان گیلان دیدار کردند

1398/02/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری، سرهنگ پاسدار"بهرام صدیقی"مسئول سازمان بسیج کارگری، مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی ، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی و تشکل های کارگری و کارفرمایی  استان گیلان صبح روز دوشنبه نهم اردیبهشت درسالن اجتماعات مصلی شهر رشت با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه دراستان گیلان وامام جمعه رشت دیدار و گفت وگو کردند.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13