کارگر نمونه‌ای که از دیدار با رهبر، انصراف داد! / پیغام خانواده 10میلیون نفری بازنشستگان و مستمری‌بگیران برای رهبری

1401/02/21

به تعبیر شدن یک خواب شیرین می‌مانَد. به خنکای روحبخش آب نطلبیده که نه، آبی که عمری در طلبش، سوزش عطش را با تمام وجود چشیده‌ای... شبیه حس خوب لمس جایزه‌ای است که سال‌ها برای به دست آوردنش، بی‌سروصدا تلاش کرده‌ای. شبیه حال خوب مسافر خسته اما مشتاقی که به شهر محبوبش رسیده، شبیه... حال و هوای مهمانان حسینیه‌ای که قلب ایران در آن می‌تپد، همه اینهاست اما فقط این نیست.

نمایشگاه "نیازمندی های دانش محور صنعتی" برگزار شد

1401/02/06

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز، 6 اردیبهشت نمایشگاه نیازمندی های دانش محور صنعتی با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی خطیبی مدیرعامل ایران خودرو و علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش‌های شرکت ساپکو برگزار شد.

برنامه های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در هفته کار و کارگر

1401/01/31

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با آغاز هفته کار و کارگرو روز بسیج کارگران و کارخانجات کشوراین سازمان برنامه هایی را برنامه ریزی و در دستور کار قرار داده است.

سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تشریح این برنامه ها ابراز امیدواری کرد تا در سال تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین با بکار گیری تمام ظرفیت های موجود در کشور، مسیر تولید را هموار تر و با کمک شرکت های دانش بنیان در تولید محصولات داخلی ، بی نیازی از محصولات خارجی و تحریمی را رقم بزنیم.

تقدیر مدافعان سلامت از کارگران

1399/02/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، روح الله شاه مرادی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان سیرجان در خصوص برنامه های اجرایی هفته بسیج دراین شهرستان گفت: همزمان با اغاز هفته کار و کارگر بیلبوردهایی به این مناسبت در سطح شهرستان سیرجان نصب گردید و طی مراسمی از زحمات نیروهای خدماتی بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان با حضور ریاست اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان  و کادر درمانی بیمارستان تقدیرشد.

وی در ادامه افزود: مراسم عطرافشانی وغبار روبی گلزارمطهرشهدای سیرجان باهمت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی وبسیج کارگران وکارخانجات شهرستان سیرجان برگزار گردید.

کارگران نقش اساسی در اقتصاد و تولید کشور دارند

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در آغاز رزمایش قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند ضمن گرامیداشت روز بسیج کارگران و کارخانجات و تقدیر از مجاهدت های کارگران، گفت: کارگران نقش اساسی و تعیین کننده در اقتصاد و تولید کشور دارند و به عنوان موثرترین و کاراترین نیروهای محرکه جامعه محسوب می شوند.

شیفت ایثا ر برای خدمت به نیازمندان

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در هفته کار و همزمان با روز بسیج کارگران و کارخانجات، شیفت ایثار در شرکت های منتخب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ضمن حضور در تعدادی از شرکت های تولیدی ضمن بازدید از خط تولید و شیفت ایثار کارگران، با اهداء شاخه های گل از تلاش شبانه روزی کارگران در عرصه صنعت و تولید تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

روز بسیج کارگران و کارخانجات-سال 99

1399/02/10
در روز بسیج کارگران و کارخانجات صورت گرفت:توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولیدهمزمان با هفته کار و کارگر و به مناسبت روز بسیج کارگران و کارخانجات، این سازمان در قالب طرح کمک مومنانه 110 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و کارگران آسیب دیده از کرونا در سرار کشور توزیع کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماه

شهید برونسی نماد کارگر حقیقی در تراز انقلاب اسلامی است

1399/02/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محسن شفیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان در ارتباط با برنامه های این قشر به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: نهم اردیبهشت ماه به نام روز بسیج کارگران و کارخانجات نامگذاری شده است، این روز مصادف است با سالروز تشییع نمادین شهید جاوید الاثر عبدالحسین برونسی.

وی افزود: این شهید بزرگوار در کسوت کارگری چنان اوج و سلوکی از معرفت را به نام خود بر جای گذاشت که بسیاری از بزرگان به حال معنوی این شهید غبطه خوردند.

توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولید

1399/02/08

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماهنگ کننده قرارگاه ثارالله و خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار،  ضمن بازدید از خط تولید کارخانه شیر پگاه تهران، از کارگران این واحد تولیدی که در ایام شیوع ویروس کرونا به صورت سه شیفت مشغول کار بودند تا دچار کمبودی در حوزه مواد غذایی و لبنی در کشور نشویم با اهدای شاخه گل تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

مراسم بزرگداشت روز بسیج کارگری و تجلیل از خانواده شهدای کارگری

1398/02/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته کارگر و روز بسیج کارگری مراسم امتنان از خانواده های معظم شهدای کارگری و کارگران نمونه بسیجی با حضورامام جمعه، استاندار و معاون  هماهنگ کننده سپاه استان زنجان در محل سالن اجتماعات شرکت نفت شمالغرب کشور برگزار شد.

استاندار زنجان اظهار داشت: امروز دشمنی امریکا نسبت به چهل سال قبل به اوج خود رسیده که با هرزه گویی و تروریستی خواندن سپاه عزیز و تحریم ها موجب اتحاد بیشتر ما شده.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13