۱۱۰مرکز واکسیناسیون توسط سپاه و بسیج در طرح شهید سلیمانی راه اندازی شد

1400/06/28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار علی حسین رعیتی‌فرد روز یکشنبه در حاشیه افتتاح مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرک های صنعتی در شهرستان قدس گفت: بسیج از اولین روزهای کرونا پای‌کار بوده و همواره تلاش کرده است که دغدغه مردم در روزهای کرونایی را کاهش دهد.

وی افزود: در طرح شهید سلیمانی با کمک همه نیروهای بسیجی و استفاده از ظرفیت های سپاه کار واکسیناسیون، در سطح کلی جامعه انجام می شود.

آمادگی سپاه برای واکسیناسیون شبانه‌روزی در کشور

1400/06/22

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  سردار علی حسین رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان از روند واکسیناسیون در مسجد سرخبنده و بانک صادرات رشت بازدید به عمل‌آورده و از چگونگی روند واکسیناسیون در این محل آگاه شد.

سردار رعیتی فرد در حاشیه این بازدید در گفت‌‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی کنترل شیوع کرونا در کشور است، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روزهای اولیه شیوع کرونا در کشور آغاز و تاکنون و باهدف کنترل این ویروس در حال اجرا است.

آسیب دیدن یک میلیون کارگر در روزهای کرونایی

1400/06/22

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار علی حسین رعیتی‌فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا در در استان گیلان با بیان اینکه قرارگاه زیستی بسیج تا نابودی کامل کرونا در کنار کادر درمان است، اظهار کرد: از اسفند ۹۸ قرارگاه زیستی در بسیج تشکیل و از این ظرفیت بسیار زیاد در بسیج در کمک به کادر درمان استفاده‌شده و موج‌های کرونا با سختی‌های فراوان کنترل شد.

پیام تبریک سردار رعیتی فرد به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

1400/06/06

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی انتخاب جناب آقای دکتر عبدالملکی را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حجت الله عبدالملکی

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سلام علیکم

پیام تبریک سردار رعیتی فرد به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

1400/06/06

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی انتخاب جناب آقای دکتر عبدالملکی را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حجت الله عبدالملکی

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سلام علیکم

حماسه آفرینی کارگران و کارفرمایان در انتخابات 1400 برگ زرین دیگری در تاریخ نظام ثبت کرد.

1400/03/29

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن تبریک حماسه حضور مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به محضر مبارک رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و ملت نجیب، سرافراز و خداجوی ایران اسلامی گفت: چند ماهی هست که ضد انقلاب و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تمام توان خود را گذاشتند تا مردم را از آمدن به پای صندوق های رای منصرف و رای آن ها را بی اهمیت جلوه دهند که به لطف خدا این بار هم چیزی جز شکست و روسیاهی نصیبشان نگشت.

بازدید سردار رعیتی فرد از کارخانجات مازندران

1400/03/04

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در سفر یکروزه خود به مازندران، از بخش های مختلف شرکت های بهپاک بهشهر و کارخانه نساجی مازندران در قائمشهر بازدید کرد
 
  در این بازدید که سیدجواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران وی را همراهی می کرد از بخش های مختلف شرکت بهپاک و کارخانه نساجی بازدید بعمل آمد و در یک نشست به بررسی مشکلات و رفع موانع تولید این کارخانجات پرداخته شد.

بازدید سردار خراسانی از سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

1400/02/26

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین به منظور نظارت بر روند فعالیت های سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و آشنایی هرچه بیشتر با برنامه ها و طرح های این سازمان، در جلسه مدیران حضور و از این سازمان بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن معرفی مدیران سازمان خلاصه ای از وظایف و عملکرد آنان را توضیح داد.

موانع و مشکلات بیش از 650 کارخانه در سال جهش تولید برطرف گردید

1400/02/08

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌حسین رعیتی‌فرد، چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در آئین تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید(طرح شهید کریمی) که در شرکت فنرسازی خاور شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شعار اصلی نظام بود که در حوزه های گوناگون عینیت پیدا کرد، اما دشمن در تلاش است تا در حوزه اقتصادی کشور را به چالش بکشد.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13