روز بسیج کارگران و کارخانجات-سال 99

1399/02/10
در روز بسیج کارگران و کارخانجات صورت گرفت:توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولیدهمزمان با هفته کار و کارگر و به مناسبت روز بسیج کارگران و کارخانجات، این سازمان در قالب طرح کمک مومنانه 110 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و کارگران آسیب دیده از کرونا در سرار کشور توزیع کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماه

توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولید

1399/02/08

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماهنگ کننده قرارگاه ثارالله و خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار،  ضمن بازدید از خط تولید کارخانه شیر پگاه تهران، از کارگران این واحد تولیدی که در ایام شیوع ویروس کرونا به صورت سه شیفت مشغول کار بودند تا دچار کمبودی در حوزه مواد غذایی و لبنی در کشور نشویم با اهدای شاخه گل تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

پیام تبریک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور بمناسبت هفته کارگر

1398/02/08

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پیامی  بمناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری این روز را به کارگران بسیجی تبرگ گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد :

باسمه تعالی

قال الصّادقُ علیه‌السلام:
الکادُّ عَلی عَیالِهِ کَالمُجاهِد فی سَبیلِ الله
کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد.

کارگران ستون های اصلی اقتصاد جامعه هستند، کارگرانی که با همت و تلاش مظاعف خودشان عزت و سربلندی یک جامعه را به همراه می آورند.

برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج کارگری

1398/02/07

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، مراسم گرامیداشت روز بسیج کارگری در روز دوشنبه نهم اردیبهشت، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور و سایر تشکل های کارگری و کارفرمایی در محل  شرکت محور سازان برگزار خواهد شد .

شایان ذکر است که در این مراسم از کارگران و کارفرمایان نمونه بسیجی تجلیل بعمل خواهد آمد .

انتهای پیام/

ایجاد شغل برای 900 نفر بصورت مستقیم درکارخانه لاستیک بارز دهگلان

1395/02/09

محمد رضا صفایی راد مدیر منابع انسانی کار خانه لاستیک بارز دهگلان در مراسم روز کارگر درتالار هستی دهگلان درجمع کارگران و کارفرمایان گفت: برای 900 نفر به صورت مستقیم در کارخانه لاستیک بارز دهگلان ایجاد شغل می شود.

 وی افزود: برای بقاء نیروی انسانی دو مقوله سلامت و آموزش لازم است و صنعتگران باید از فرهنگ صنعتی برخوردارباشند که دراین زمینه مشکل اساسی داریم که قطعا نیازمند آموزش است.

 صفایی راد گفت: در شهرستان دهگلان کارگران نمونه بسیاری وجود دارد امام متاسفانه  صنعتگران دربحث فرهنگ صنعتی کمک نمی کنند.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13