جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی:

نخستین آیین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران بزرگ برگزار گردید

کد خبر : 22058
شنبه 8 اردیبهشت 1403 - 14:11
بسیج

در نخستین آیین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران بزرگ که با همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور برگزار شد، ۱۲ کارخانه منتخب و الگو با توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی «نشان اقتصاد مقاومتی» دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ، آیین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به ۱۲ کارخانه منتخب و الگو ، با حضور «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علیرضا فخاری» استاندار تهران، «حمیدرضا اله بداشتی» مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مدیران عامل کارخانجات، فعالان اقتصادی و جمعی از کارگران و کارآفرینان در راستای نهادینه‌سازی گفتمان اقتصاد مقاومتی، امروز هشتم اردیبهشت در «شرکت ساپکو» برگزار شد.

این جشنواره با هدف الگوسازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات، ایجاد فضای رقابتی مناسب در افزایش کیفیت تولید کالا و خدمات، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحد‌های تولیدی و خدماتی و هدایت عرصه تولید در زمینه پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

۲۵۰ واحد تولیدی برای شرکت در جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران بزرگ به صورت تخصصی ارزیابی شدند که در نهایت به ۱۲ واحدی که بیشترین امتیاز را کسب کردند، نشان اقتصاد مقاومتی اعطا شد.

اسامی مدیران عامل ۱۲ کارخانه منتخب و الگو به شرح ذیل است:

«عبدالله قدوسی» مدیرعامل شرکت لبنیات پاک

«شهریار محمدی راد» مدیرعامل شرکت پاکسان

«عاصم عبدالله پور» شرکت داروسازی جابربن حیان

«مصطفی راعی» مدیرعامل شرکت پارس الکتریک

«عادل پیرمحمدی» مدیرعامل شرکت تام ایران خودرو

« هوشنگ قاسمی» مدیرعامل شرکت شیمی دارو

«علی مهرآمیزی» مدیرعامل شرکت داروسازی تهران شیمی

«نادر نوری» مدیرعامل شرکت کمک فنر ایندامین

«سید عباس نیک خو» مدیرعامل شرکت ایران لنت

«مهدی کریمی تفرشی» مدیرعامل شرکت صنایع غذایی گل‌ها

«امید حیدری» مدیرعامل گروه فنرسازی زر

«سید جعفر میر» مدیرعامل شرکت لبنی پگاه

در این آیین از تصویر شهید شاخص جامعه کارگری « شهید اسدالله ابراهیمی» شهید مدافع حرم که در شرکت پارس خودرو  اشتغال داشت، رونمایی شد.

انتهای پیام/

ارسال توسط : سید خبرنگار
بازدید
دیدگاه