مراسم سالگرد آزاد سازی خرمشهر در بوشهر برگزار گردید :

آزادسازی خرمشهر نتیجه قدرت ایمان و اراده رزمندگان و ولایت‌مداری آنها بود.

کد خبر : 20299
چهارشنبه 3 خرداد 1402 - 13:14
بوشهر

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: آزادسازی خرمشهر نتیجه قدرت ایمان و اراده رزمندگان و ولایت‌مداری آنها بود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ، دکتر حمیدرضا اله بداشتی صبح چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خرداد در شهرستان جم ضمن تبریک این روز به اهمیت تحقق شعار سال در ابعاد مختلف و حوزه‌های گوناگون پرداخت و اظهار داشت: همه افراد باید نسبت به تحقق ایران قوی به خصوص در ابعاد اقتصادی تلاش کنند.

وی با اشاره به قدرت ایمان و اراده رزمندگان که منجر به تبعیت پذیری از ولایت و در نهایت آزادسازی خرمشهر اضافه کرد: عملیات بیت المقدس با رمز یا علی بن ابیطالب (ع) از رویدادهای بزرگ دوران دفاع مقدس بود.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور تصریح کرد: در این عملیات ما دست خداوند را به عینه دیدیم و با آرایش نظامی مردم پایه توانستیم اهداف پیش بینی شده محقق شود.

وی به نقش کارگران در دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش‌ها بود. بعد از این حمله بود که کشورهای استعماری فهمیدند اگر مستقیم وارد عمل نشوند چه بسا عراق شکست بزرگی از ایران خواهد خورد.

دکتر اله بداشتی تاکید کرد: ما با روحیه استکبارستیزی و با افرادی همچون رئیس علی دلواری توانستیم دشمن را شکست بدهیم. استکبار به خصوص انگلیس جنایت‌های متوالی در ایران داشته است.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ادامه داد: در شرایط کنونی جهان و تغییراتی که در نظم جهانی در حال وقوع است و با هدایت‌ها و تدابیر حکیمانه مقام عظمای ولایت شاهد تغییرات گوناگون به نفع جبهه حق و نظام اسلامی هستیم.

وی همچنین به موضوع جنگ ترکیبی و نقش سلبریتی ها در این موضوع اشاره کرد و گفت: این افراد اگر خیرخواه و نگران مردم هستند چرا برای شهدای والا مقام انتظامی که در هفته اخیر به دست تروریست‌ها و قاچاقچیان در شرق کشور به شهادت رسیدند ابراز نگرانی و حتی کمترین موضعی نگرفتند.

ارسال توسط : سید خبرنگار
بازدید
دیدگاه