دکتر اله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:

تولیدکنندگان سربازان اقتصاد مقامتی هستند

کد خبر : 22059
شنبه 8 اردیبهشت 1403 - 14:33
بسیج

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در مراسم اعطای نشان اقتصاد مقاومتی گفت: تولیدکنندگان و کارگران سربازان اقتصاد مقاومتی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ، حمیدرضا الله بداشتی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات امروز در هفته کار و کارگر در همایش اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران بزرگ اظهار داشت: کارگاه‌های تولید امروز به مثابه سنگر دفاع از کشور هستند و کارگران و کار آفرینان سربازان اقتصاد مقاومتی به شمار می روند.

وی نقش کارگران و کارآفرینان را در تحقق جهش تولید و شعار سال بی نظیر دانست و گفت: عمده کارگران با روحیه جهادی به تولید برای سربلندی کشور اقدام می کنند.

در این مراسم پیر محمدی مدیر عامل تام نیز گفت: در حالی که توان تولید داخل داریم نلاید اجازه واردات همان محصول را بدهیم. سال گذشته ۳ میلیارد دلار واردات کالاهایی انجام شد که توان تولید مشابه آن در داخل کشور را داشتیم.وی گفت: در حالی که قبل از انقلاب تولید فولاد ما اندک بود ، اکنون ۱۵۰ نوع فولاد در کشور تولید می شود.شهریار محمدی راد مدیرعامل پاکسان نیز گفت: در زمینه شوینده خودکفا هستیم.وی گفت : شرکت را ظرف یکسال از ۲۰۰ میلیارد تومان زیاندهی به سود دهی رساندیم.

ارسال توسط : سید خبرنگار
بازدید
دیدگاه